kannataako Salossa asuminen ja työ? entä banaanit ja piirakat ja suklaat ja vaahdot? onko salossa oikeaa elämää? onko Salossa mustia aukkoja?
kannattaako ja kannataakoo
9
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Tule Kuusjoelle täällä on elämää.
- Anonyymi
Eikö siellä ole se Kuusjoen puuttini joka kokovartalokortonki päällä polkee pitkin kylää.
- Anonyymi
Polkee polkee PANNEE PANNEE halvalla
- Anonyymi
Kiitetty olkoon äiti Venäjä. Hurraa!
- Anonyymi
Kannattaa Muumimaailmaan tulla. Siellä on oikeaa elämää ja jokainen päivä on elämisen arvoista
- Anonyymi
Ei kannata konkassa Salo ja katsokaa plazan pelaamon esdustaakin ja koko katua
- Anonyymi
Ei tosiaan kannata. Salolaisten kanssa saa olla varovainen. Osa ajaa melkein päällekkin ja vihaisia pikkuasioista ja osa ihan ihme hyypiöitä ja ongelmaisia ja roikkuvat pelaamon ja Plazan nurkilla ja kujilta tulevat kysyyn tupakkaa
- Anonyymi
Ilmankos plaza tyhjenee ja rapistuu ja koko Salokin.
- Anonyymi
No osalla menee ihan hyvin? Ja osalla ei taida mennä?. Taitaa olla sama kuin koko Suomessa että porukka alkaa vähäsen hajaantua. Ei sairaiden ja työttömien kurittaminen maan eikä kaupungin tilanteelle niin hyvää tee!. Jollain vielä pimahtaa ja tulee huonoa jälkeä..
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1852680Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061122- 73921
- 64921
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20810Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait239809Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka283767Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88759Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22708