vai jäätkö varjoon eikä kukaan huomioi kuin ainoastaan palstalla jonka takia haet täällä ihailua?
Oletko katseen kestävä?
Anonyymi
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Oon
Enkä hae ihailua palstalta! Enkä kyllä muualtakaan hae ihailua
Mä en voi väittää et pitäisin hirveästi ihmisten seurasta, vain muutamien ja heitä näen mielelläni harvoin, some tilejä ei ole, joten tämä palsta olkoon välillä itselle ”viihdykkeenä” lukemisen parissa 😃
Olen harmaa hiirulainen mutta pidän siitä, että ihmiset pitävät minua mukavana ja uskaltavat lähestyä. Voisin olla tarkempi henkilö. Minulta menee monia asia läpi sormien. En haluaisi olla liian tarkka. Niitäkin on maailma pullollaan.
Omasta mielestäni en enää ole niin narsisti. Kokouksessa kestän olla hiljaa. Muutkin saavat puhua. Monet naiset erityisesti rakastavat omaa ääntään.
Eipä ole kukaan koskaan kehunut. Palstalta saakin onneksi paljon kehuja kun J on niin yleinen kirjain miesten nimissä.
Minä makaan sohvalla ja odotan salkkareita. Huomenna on aktiivisempi päivä. Tänään olen ollut flunssainen. Ei sitä aina jaksa mennä. Töistä jo pelkästään väsyy. Täytyy levätä välillä. Olla itselleenkin armollinen. Hyvää iltaa sinulle!