haluutsä hei

ootsä se klovni ku meinaa olevas jotaa
et oo mitää

vaa tyhjää

ah ha haluutsä kaikkee sun elämääs
tuskaa ja piinaa

haluutsä muilki

saat ku haluut

samaa ku teet toisilki

se annetaa
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Taasko äijänkäppyrä huutelee itsekseen, yleisökatoko trollia ahristaa vai mikä? Eikö oo oikeen kredibiliteettiä

1Äänestä
  • huoraa ites kiikkuu. fläkki tiput puolee mestas o biolani tuoteis

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    huoraa ites kiikkuu. fläkki tiput puolee mestas o biolani tuoteis

    Sä olet itse klovni, jonka ihmistuntemus ei ole edes nolla, vaan alle sen. Ei ole fiksuudella siunattuja ne, joita vedättämään pystyt.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

ootsä se klovni ku meinaa olevas jotaa
et oo mitää

vaa tyhjää

ah ha haluutsä kaikkee sun elämääs
tuskaa ja piinaa

haluutsä muilki

saat ku haluut

samaa ku teet toisilki

se annetaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu