Vain kaksi seksikumppania

Anonyymi

Olen harrastanut seksiä vain kahden miehen kanssa, oman miesystävän/miehen ja yhden vieraan kanssa.
Olenkohan menettänyt jotain kun en useamman kanssa ole ollut?
Nyt olen jo nelikymppinen nainen.

17

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Riippuen tietysti näistä sun mieskokemuksista, toinen kun on ilmeisesti,ainakin ollut? suhde...
      Ei kai se määrä... omalla kohdallani mielikuvitus ainakin niin laaja-alainen,että olisit saanut kokea yhtä ja toista...😉
      Jos olisit uskaltanut...😏? T.um53Hki

      • Anonyymi

        Toki tilaisuuksia olisi ollut muidenkin kanssa olla mutta jäänyt toteuttamatta...

        40v.nainen


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Toki tilaisuuksia olisi ollut muidenkin kanssa olla mutta jäänyt toteuttamatta...

        40v.nainen

        Ai olet kuopion suunnalla... Harmi...😕
        t.ukm53Hki


    • Anonyymi

      mistä päin olet ... voisin olla kolmas jota kokeilet.

      • Anonyymi

        No en nyt ihan suinpäin lähde kokeilemaan, pitäisi saada enemmän tietoa sinusta.
        Laittaisitko vaikka s-postin niin kirjoitan?
        Niin ja kuopion suunnalta olen.

        40v.nainen


      • Anonyymi

        moikka :) olen hämeestä joten liian pitkä treffimatka... harmi sillä vaikutat mukavalta.


    • Vielä ehdit.

      • Anonyymi

        Mihin?
        40v.nainen


      • Anonyymi kirjoitti:

        Mihin?
        40v.nainen

        Hankkimaan seksi kokemusta eri ihmisten kanssa.


    • Anonyymi

      Olen myös Kuopiosta. Olen 42-vuotias urheilullinen vapaa mies. Miten voitais tutustua?:-)

      • Anonyymi

        Pitäiskö meidän tutustua?
        40v.nainen


      • Anonyymi kirjoitti:

        Pitäiskö meidän tutustua?
        40v.nainen

        Mielestäni pitäisi. Jos kaipaat uutta kokemusta, niin mielelläni voin sen sinulle antaa. Mutta en ole pelkästään seksin perässä, vaan haluaisin tutustua sinuun muutenkin, koska seksi on paljon antoisampaa, kun on myös henkinen yhteys.
        42v mies


    • Olen Kuopion seudulta ja kiinnostunut sinusta jatketaan suomi24...….fi ja nimim

      • Anonyymi

        Kutsuni, mietihän elämääsi ja kuinka tyhjää se on.

        Minä olin viikonloppuna mökillä ensin kalastelemassa ja sitten ystäviäni kestitsemässä. Sunnuntaina kävin eräässä tilaisuudessa ihmettelemässä vähän taidetta. Päivät olen ollut töissä ja iltaisin lenkillä ja tapaamassa ystäviäni. Sen lisäksi olen täällä käynyt keskustelemassa. Muutakin puuhaa on ollut, kuten esimerkiksi vaimon halaamista.

        Sinä taas olet täällä käynyt keräämässä sähköpostiosoitteita ja postitellut sitä keskustelevien ihmisten kommentteihin. Aamulla olet herännyt tarkastamaan Suomi24 seksikeskusteluja ja viettänyt täällä koko päivän että olisiko tänään uusia sähköpostiosoitteita joita kerätä listaan. Siinä sinun päiväsi sitten kuluu kunnes menet nukkumaan.

        Mahtaa vituttaa tuollainen yksinäisyys. Tuo ei ole kysymys, koska vastauksesi ei kiinnosta. Vanhempasi ovat jo kuolleet. Vielä se osa aivoistasi jossa on vähäistä järkeä tallella tietää etteivät he olisi sinusta ylpeitä kun koko elämäsi meni siihen että keräsit sähköpostilistaa. Pelkäät sitä, että vailla omaisia, sinä tulet kuolemaan sinne mitättömään asuntoosi ja kukaan ei saa tietää ennenkuin haju paljastaa. Vasta sitten sinä tulet kuuluisaksi mutta vain hetken ajaksi kun iltapäivälehdissä ihmetellään miten sekopäitä ei pidetä jatkuvasti mielisairaalassa, vaan heidän annetaan kuolla ja mädätä koteihinsa vailla hoitoa.

        Hoitohenkilökuntakaan ei jaksa enää sinun höpinöitäsi siitä kuinka teet muka tärkeää "työtä", koska he tietävät ja sinä itsekin tiedät ettei siinä ole mitään sisältöä elämään. Muut ihmiset ovat kirurgeja, seppiä, vaatesuunnittelijoita, lääkäreitä, kioskimyyjiä, opiskelijoita jne. Heillä on ystäviä ja harrastuksia ja kehittäviä ja piristäviä kiinnostuksenkohteita. Sinulla ei ole mitään. Muut ihmiset matkustelevat ja kokevat elämyksiä. Sinä vain kuvittelet sellaista, koska KELAn tuilla sinä et pääse mihinkään.

        Ainoa sisältö on omat keksimäsi sadut kuinka olet muka käynyt Tukholmassa ja olet muka töissä kun sinussa ei ole sen vertaa ihmistä että tunnustaisit olleesi hoidossa. Sinä et kykene kuin valehtelemaan, ja siinä on se perimmäinen syy yksinäisyyteesi. Sinä et uskalla olla se mielisairas pelle joka olet.

        Sinä - suomi24 sähköpostilistojen kerääjä jota kaikki halveksivat ja jonka viestit poistetaan. Olet varmasti kuolinhetkelläsi ylpeä että teit et yhtään mitään.

        Sinä olet tässä maailmassa täysin yksin. Vailla ketään ihmistä, oikeaa ystävää, tai edes tuttua, joka sinulta oikeasti kysyisi mitä sinulle kuuluu ja tulisi halaamaan. Välillä käyt lataamossa hoidattamassa mielisairauttasi kun naapurit kyllästyvät sinuun ja ainoa huomio mitä saat, on suomi24:lla tällaiset vittuilevat viestit ja naapurien ja lataamon henkilökunnan ihmettelyt kun sinun sairautta ei saada balansoitua mitenkään.

        Jos olisit vähän nuorempi, poliisit sentään tulisivat kysymään että aiotko ampua jonkun koulun oppilaat kun noin sekoilet ja ottaisivat varmuuden vuoksi säilöön. Mutta nyt noin vanhana, yksinäisenä ja täysin unohdettuna, sekään ei ole enää mikään relevantti aihe kiinnostua sinusta koska ei sinusta ole mihinkään.

        Sinä et enää edes säälitä minua. Tässä on nyt mennyt jo yli kymmenen vuotta kun olet kerännyt listojasi joilla ei ole kenellekään mitään merkitystä. Minä olen vanhentunut kymmenen vuotta, niinkuin sinäkin. Sen sijaan minä olen edennyt elämässä, mutta sinä olet edelleen täällä. Odottelen tässä ainoastaan sitä että sinun listasi katoavat ja sitten iltapäivälehden uutista kuinka kuolit kotiisi ja mätänit siellä monta kuukautta ennenkuin KELA lopetti vuokranmaksun ja vuokranantaja kiinnostui sinusta. Ja ainoa asia mitä he löytävät on tietokoneesi ja logi kuinka yli kymmenen vuoden ajan keräsit sähköpostilistoja eräältä keskustelupalstalta. Sitten he vain hymähtävät ja toteavat että hulluja on monenlaisia ja keräävät jo kuivuneen muumiosi laatikkoon ja kärräävät sen kuolinsyyntutkijalle ja sieltä krematorioon tuhkattavaksi siitä syystä että luusi veisivät vain tilaa muilta. Sinulle on tarjolla vain pelkkä kaatopaikka, eli kaupungin järjestämä "hauta" jolle ei kukaan tuo mitään muuta kuin roskia ja muuta sontaa. Olet niin mitättömyys että tulevaisuuden arkeologeillekaan ei jää sinusta mitään. Sinulle ei edes kiveä eikä varsinkaan kuolinilmoitusta laiteta.

        Ainoa merkintä mikä jää on viralliset rekisterit syntymäajasta, nimestä ja arvioidusta kuolinajasta. Ehkä voit olla suomi24 seksikeskusteluja seuranneiden ihmisten mielissä, mutta sen jälkeen kun nuo listasi katoavat, hyvin suurella todennäköisyydellä et ole, koska ketään ei kiinnosta ja niillä ei ollut kenenkään elämään mitään merkitystä. Ihan vinkkinä. Jos haluat elämääsi sisältöä, niin tavatkaa löylykauhamiehen kanssa. Hän voi kertoa traumastaan kun joutui lapsena raiskatuksi ja sai löylykauhan vartta anukseensa. Sinä taas voit kertoa kuinka et saanut mitään muutosta aikaan tässä elämässä ja sitten esitellä sähköpostilistaasi ja katsella kuinka hänkin pyörittää silmiään ja ihmettelee kuinka sekopää voitkin olla.


    • Anonyymi

      Iältäsi tunnut sijoittuvan siihen ikäluokkaan, että mietit onko jotain jäänyt kokematta. Viimeistään nyt kannattaa haaveet toteuttaa ja jos kaipaat esim. miestä joka hallitsee naisen ottamisen ja antaa tarpeeksi sitä mitä ilmeisesti tarvitset niin ei kun tuumasta toimeen.

    • Anonyymi

      Nelikymppinen nainen laita viestiä 040-8592491.

    • Anonyymi

      juuu..laitan

    Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Israel aloitti 3. maailmansodan

      https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.
      Maailman menoa
      402
      2192
    2. Kaksi vuotta

      Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek
      Ikävä
      12
      2079
    3. Nainen, meidän talossa on säännöt

      1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E
      Ikävä
      250
      1415
    4. Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?

      En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.
      Ikävä
      82
      1079
    5. Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?

      Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel
      Tv-sarjat
      58
      995
    6. Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden

      "Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia
      Hindulaisuus
      403
      963
    7. Rakennetaanko yhdessä?

      Haluaisin rakentaa sun kanssa yhteistä tulevaisuutta❤️ Onko meistä siihen? Huomaan että sulta puuttuu se joku tärkeä elä
      Ikävä
      41
      868
    8. Onko hän elämäsi rakkaus?

      Itse olen sitä mieltä että kyllä se näin taitaa nyt olla
      Ikävä
      56
      819
    9. Mies haluaisin sinun kanssa

      Rakkauslapsen. Hänestä tulisi tosi söpö ja fiksu.
      Ikävä
      79
      795
    10. Tekisin mitä vaan että

      Pääsisin eroon susta.
      Ikävä
      108
      766
    Aihe