Suomessa homosaunoja?

Anonyymi

Missä voi panna perseeseen tai ottaa perseeseen tai suihin yms muuta homostelua.

15

70

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Eikös tämä ole täällä jauhettu jo tuhansia kertoja! Mene STurenkadulle Voqueen.

    • Tuu täänne Virroille böndelle

    • Tuu tänne Virroille böndelle

      • Anonyymi

        Kuis ylläpito hyväksynyt?


    • Anonyymi

      Kyyjärvellä ainakin on kaikenlaista ohjelmaa asian tiimoilta. Sopivia saunottajia kyllä riittää ja iltamissa kunnon meininki.

    • Minä voisin kans mennä saunomaan, ja takahuoneeseen pantavaksi. En vaan tiedä paikkoja.
      Tietysti rantasaunakin kelpaa, paremmin jopa. Vielä ihanampaa olisi jos olis ueampi mies mua ottamassa.
      Mut tyydyn kyllä yhteenkin.

      p.s.
      Ettei tule väärinkäsityksiä, olen tyttöilevä lettipäinen mies. Nikki kertoo iän.

      • Anonyymi

        Etpä ollut eilenkään paikalla.


      • se olis rantasaunalla todella upeeta harrastusta,olis vaan se sauna ja panokumppani :)


      • enska58 kirjoitti:

        se olis rantasaunalla todella upeeta harrastusta,olis vaan se sauna ja panokumppani :)

        Olen ollut täältä vähän aikaa pois.

        Tuollainenhan kuulostaisi mahtavalta, et uimaankin pääsis hiet poistamaan (ennen uusia).


      • kajsa-68 kirjoitti:

        Olen ollut täältä vähän aikaa pois.

        Tuollainenhan kuulostaisi mahtavalta, et uimaankin pääsis hiet poistamaan (ennen uusia).

        Postiosoittena edelleen [email protected] mut sehän on helppo päätellä niistäkin.


      • kajsa-68 kirjoitti:

        Olen ollut täältä vähän aikaa pois.

        Tuollainenhan kuulostaisi mahtavalta, et uimaankin pääsis hiet poistamaan (ennen uusia).

        mikä sinusta on parempi asento,makuulla vatsallaan vai selällään jalat ylhäällä?


      • enska58 kirjoitti:

        mikä sinusta on parempi asento,makuulla vatsallaan vai selällään jalat ylhäällä?

        Kumpikin käy ja moni muukin.


      • kajsa-68 kirjoitti:

        Kumpikin käy ja moni muukin.

        minä vasta saanut kerran takaa makuulla ja kerran edestäpäin,siinä on kyllä oma viehätyksensä.Uusintoja sais olla :)


    • Anonyymi

      Istuttiin pubissa ottamassa olutta. Itse olin parikymppinen uusi kaverini ehkä kymmenen vuotta enemmän.Se halusi tarjota välttämättä gini tonicin. Tai ei se sitä rykyttänyt mutta en kehdannut kieltäytyä. Varoittelin että olin tottumaton alkoholin käyttäjä. Pitäisikö hän huolta jos juon liikaan. Jätettiin vaatteen pukuhuoneeseen. Vilkaisin opastani, täysin posliini kaveri. Ehkä siksi sen kalu näytti isolta. Pyyhkeet kädessä lähdettiin etsimään saunaa. Kaveri istui siihen ainoaan vapaaseen paikkaan saunassa. Huomasin sen kalun kiiltelevän jäykkänä. Katselin hämmästyneenä lauteet täyttäneitä homopareja. Tuli jotenkin mieleen ettei uusi kaverini ehkä sittenkään ollut ensimmäistä kertaa täällä. En tiennyt minne istua. Käännyn hitaasti paikallani. Kaverin kädet tarttuivat lanteisiini. Veti minut syliinsä istumaan. Sattumaa vai harjaantunutta taitoa, en tiedä. Kyrpä osui minua suoraan anukseen. Huokaisin syvään saadessani sisälleni jotain mitä en odottanut. Tärisin pelkästä yllätyksestä. Huulesi koskettivat selkääni. Kätesi liukuivat syliini. Nykäisit pyyhkeeni pois. Levitit reiteni kuiskaten anna niiden katsoa. Sen muista selvästi. He katsoivat minua ja minä heitä. Kiuas oli jossain piilossa. Kuuma hyöry täytti saunan. Ovi aukeni vieden höyryn ja tuoden miehiä lisää. Nyt hahmotin ympäristön. Ympyrän muotoiset lauteet kiersi seiniä. Naisia ei ollut. Vain kiihoittuneita miehiä vaalean ruskeista mustaan. Viidestä tuumasta paksuun kahdeksan tuumaiseen. Jos hahmotin ympäristöni niin hahmotin myös tulevaisuuteni.

    • Anonyymi

      Luulisi Suomessa olevan sellaisia miehiä vaikka kuinka paljon, jotka haluaisi saunottaa miehiäkin oikein kunnolla. Tahtoo vain aina olla joku naispuolinen tai naapuri vahtimassa, ettei voi kutsua ketä haluaa saunomaan. Hiki pintaan, ja lenkkiä suoleen meiningillä.

    Ketjusta on poistettu 43 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä

      Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai
      Ikävä
      108
      9763
    2. Persut: haluamme lisää veroja!

      Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki
      Maailman menoa
      77
      4982
    3. Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.

      https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.
      Maailman menoa
      66
      4759
    4. Persuja ei aluevaltuustoissa näy

      Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.
      Maailman menoa
      5
      3243
    5. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

      Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
      Maailman menoa
      9
      2451
    6. Numero josta kaivattusi tulee mieleen

      Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.
      Ikävä
      106
      1696
    7. Miksi pitäisit enemmän

      Minusta kuin siitä toisesta?
      Ikävä
      45
      1487
    8. Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet

      🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.
      Ikävä
      53
      1451
    9. Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera

      Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota
      Lieksa
      59
      1414
    10. Heräsin taas sinä mielessä

      Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?
      Ikävä
      65
      1331
    Aihe