hallitilaa

Anonyymi

kohta on kun lehto kyykkää. voisivat tehdä siitä ikuisen suviseurahallin

10

93

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sehän ois. Ei vaan riitä vaunuille tilaa..

      • Anonyymi

        Kuka sitä vaunussa sisällä paitsi lastenvaunuissa.


    • Anonyymi

      Taitaa tulla Hanhikivelle se ikuinen suviseuratila.

      • Anonyymi

        Mitä mieltä on levittää tuollaista disinformaatiota? Ei todellakaan ole Euroopan laajin asfalttikenttä Hanhikiven niemellä...


      • Anonyymi

        Tämä yksi "Anonyymi 13.5.2019 18:40"- kös se saa käyttää täällä vapaasti tuollaista kieltä, mutta kun häntä arvostellaan, se poistetaan!? Kannattaa nyt ylläpidon lukea tarkemmin sisältö!!

        Sanon vielä kerran, että ateistit(perkeleet) syyllistyvät ihan kaikenlaisiin "irstailuihin" ja veikkaanpa, että enemmän kuin muut!!


    • Anonyymi

      loppu synnytyssairaala,samalla meni lehto,mutta usko toivo jäi

      • Anonyymi

        Uskon bisnekset sakkaa ja sylttyyntyy.


    • Anonyymi

      Kyllä sen näkee jo isosta määrästä tyhjiä liiketiloja keskustassa, jos siitä nyt puhutaan, mihin Oulaisten suunta on menossa. Sepä se onkin sitten varsinaista ryminää, jos jos Lehdon kaltaiset vielä konkkaan menisivät!

      Ehkäpä Luoja ajatteli, että kun ylimielisesti työntekijöihin ja palkkaamisiin suhtautuvat, on "pikku näpäytys" paikallaan.

    • Anonyymi

      Eipä tarvi ihmetellä että niin paljon pahaa maailmalla kun täälläkin tämmöisiä kirjoitellaan. Ihan kaikki ei oo muslimien vika:)

    • Anonyymi

      Älkää nyt menkö ajassa liikaa eteenpäin vaan annetaan yrittäjän yrittää rauhassa eikä maalailla mörköjä seinille ennen aikojaan.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra leikkasi alimmalta tulodesiililtä 15 %

      Muistaako kukaan Riikka Purran kovaäänisen vaalilupauksen ennen eduskuntavaaleja? https://yle.fi/a/74-20221152 "THL o
      Maailman menoa
      340
      6345
    2. Muistele nainen niitä meidän yhteisiä hetkiä

      Miltä ne tuntui? Enkö aina huokunut välittämistä, kiintymystä. Eikö sinulla aina ollut hyvä olo kanssani? Minulla ainaki
      Ikävä
      48
      3786
    3. Olisitko tältä

      seisomalta valmis seksuaaliseen kanssakäymiseen hänen kanssaan?
      Ikävä
      81
      943
    4. Yllätä mut ja laita viestiä

      Whatsapissa. Uskallatko vielä?
      Ikävä
      52
      870
    5. Huomasin kyllä

      Mitä tästä pitäisi ajatella?
      Ikävä
      56
      816
    6. Miellyttääkö eniten

      Kaivattusi persoona vai ulkonäkö?
      Ikävä
      41
      810
    7. Tämä kikka tekee lihapullista entistä maukkaampia - Tämä "ihmeaine" löytyy keittiön kaapista

      Lihapullat ja ruskea kastike on arkiruokien kunkku! Paistatko itse lihapullat pannulla vai uunissa? Näin saat ruoasta v
      Ruoanlaitto
      8
      793
    8. Haluatko sitten

      Rakastella miten paljon?
      Ikävä
      67
      779
    9. Naiset ei halua kilttejä miehiä

      Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,
      Ikävä
      130
      763
    10. Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat

      Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue
      Viihde ja kulttuuri
      14
      691
    Aihe