Kun on oikea aika. Ei vielä.
Kerron sit joskus...
18
51
Vastaukset
- Anonyymi
Älä anna minun odottaa kovin kauan. Kova ikävä murtaa minut.
- Anonyymi
Sitten joskus...
- Anonyymi
Kesälomallako ajattelit.
- Anonyymi
Noooo...sitten joskus
- Anonyymi
Kerrohan sitten
- Anonyymi
Kyllä lapselle pitää sen vanhempi ilmoittaa, sillä on oikeus tietää!
- Anonyymi
Niin varmaan. :D sä mitää kerro niin kuin et ennenkään.
- Anonyymi
Saatanpas yllättää
- Anonyymi
No, en usko . :)
- Anonyymi
Jos kertoisin niin mitä haluaisit kuulla? Mielipiteeni sinusta? Tunteeni sinua kohtaan?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos kertoisin niin mitä haluaisit kuulla? Mielipiteeni sinusta? Tunteeni sinua kohtaan?
No vaikkapa näin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos kertoisin niin mitä haluaisit kuulla? Mielipiteeni sinusta? Tunteeni sinua kohtaan?
Mielipiteesi minusta tiedän ja tunteesta on villi veikkaus. Eräs asia mieltä vielä vaivaa.
- Anonyymi
Mikä?
- Anonyymi
Kerron sitten joskus kun säkin.
- Anonyymi
Kerrotaan yhtä aikaa. Sitten joskus.
- Anonyymi
Osaatkohan olla empaattinen; asettua hänen asemaansa? Miltä hänestä mahtaa tuntua NYT? Sillä elämä on NYT. Todennäköisesti sitten kun sulle on oikea aika, häntä ei voisi enää vähempää kiinnostaa.
- Anonyymi
Kerrot mitä??
- Anonyymi
Picard and Dathon at El-Adrel
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16912723
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1525446Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454750Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1493689Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392778Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1201945Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1101696Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3651634Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1071533Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361471