Tukiainen ja Suutari

Anonyymi

Miksi Tukiainen käyttää facessa Suutarin profiilia?

8

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Koska tunkio käyttää hyväkseen kaikkea ja kaikkia mitä vaan pystyy.

    • Anonyymi

      Johanna seura ei tee hyvää mielenterveystoipilas Sannalle. Vaikutus: molemmilta ovat mopo keulimassa ja elämänhallinta karkaamassa tänä keväänä.

      • Anonyymi

        Harhaisuus voi mahdollistaa kovemman väkivallan kuin mihin henkilö kykenisi tavallisessa mielentilassa.


      • Anonyymi

        Tukiaisen Töölönkadun asunnosta on muodostunut samanlainen ryyppyjengin kokoontumistila kuin millaiseksi Albertinkadun asunto muodostui. Viime päivinä (mm. 10.5.) Töölönkadun asunnon sisätiloissa otetuissa kuvissa näkyy kolmen litran viinipäniköitä. Tunkin lähipiiri vahvisti, että Tunkki ja Sanna retkahtivat Vapun tienoilla juomaan. Kuulemma kittasivat keskenään viiniä monta päivää Tunkin luukussa.


    • Anonyymi

      Tukiainen käyttää Sanna Suutarin Facea estoitta. Tänään iltapäivällä Tukiainen on aloittanut väittelyn "joutumisestaan ryöstön kohteeksi" tänä aamuna, ja hän on poistanut surutta Suutarin kavereita, jotka ovat olleet asioista eri mieltä Tukiaisen kanssa. Missähän on Suutari nyt?

      • Anonyymi

        Eikö hänellä ole yhtään ystävää, joka suojelisi häntä Tunkilta?


    • Anonyymi

      JTu tänään: Olemme myos valmiita myymaan haastattelun yhdessa Sanna Suutarin kanssa Hymyyn tai Seiskaan jos teita kiinnostaa! Tapasiin yhdessa 18 vuotiaana Seuran Aurinko tyttokilpailuissa ja Sanna Suutari on myos ihan kaunotar Barbie!

    • Anonyymi

      Suutari on jo 90-luvulla blondijulkkiksena tunnetuksi tullut, joka tällä vuosikymmenellä teki comebackin julkisuuteen Viidakon tähtösissä.

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      63
      2132
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      5
      1785
    3. Miten kestätte tyhmiä?

      Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa
      Sinkut
      236
      1278
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      950
    5. Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä

      Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.
      Kaste
      87
      935
    6. Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?

      Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki
      Tv-sarjat
      21
      855
    7. Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50

      Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?
      Ikävä
      112
      762
    8. Onko se liikaa pyydetty

      Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin
      Ikävä
      38
      708
    9. Kaatopaikka Inhassa

      Kuka omistaa kyseisen kaatopaikan? Näkymä tielle kammottava!
      Ähtäri
      19
      706
    10. Jos joku kertoisi ihastuneensa sinuun

      mutta sinua ei voisi vähempää kiinnostaa, niin vastaisitko silti ystävällisesti?
      Sinkut
      93
      689
    Aihe