Elikkä kertokaapas onko muilla vastaavia himoja kokeilla erilaisten esineiden työntämistä pyllyyn. Itse kokeilin eilen isoa porkkanaa ja se tuntui aivan Pöyristyttävän ihanalta kun se liikkui suolen seinääni vasten ja venytti suoltani. Tulkaa rohkeasti puhumaan omista mieltymyksistänne peppua kohtaan. Olen siis 21 v nuori mies hetero haluan sen vielä tehdä selväksi .😅
Anaalin venytys ja kiihotus leikit
9
3318
Vastaukset
- Anonyymi
Itselläni alkoi joskus 13-vuotiaana kiinnostaa pepun rassaus. Aluksi lyijykynällä kylvyssä ja pari vuotta myöhemmin tilasin ekan dildon, halkaisijaltaan jotain 3,5 cm. Jotenkin olen peppuherkkä, esineiden sinne työntäminen tuntuu hyvältä. Ihan heteroaviossa elelen, mutta salassa näitä peppujuttuja harrastan omaksi iloksi harrastelen:)
@anonyymi
Minkäs ikäinen oot ja mistäs päin. Oletko nainen vai mies?Mä taas Tykkään työnnellä kundien peppuu tappei yms. Ja omaakin jos haluaa luomuna tietenkin.
Peppu on yksi 21 erogeenisistä alueista, se mitkä niiden tavallisten paikkojen lisäksi vaihtelee suuresti mistä kukakin nauttii...
Itse tuon lisäksi nautin nähdä miten ok-näköinen mies/kundi runkkaa itseään ja laukee päälleen... Mutta vain livenä..- Anonyymi
Juu menehän jatkaa leikkejäsi.Lopeta tuo kyyläämminen ja keskity nyt niihin luumuihisi.
- Anonyymi
Millainen sirkupelle tuo luumuilla leikkivä idiootti mahtaa.Ainakin se jaksaa jankuttaa ja pitää meteliä itsestään.Joku pipipää runkkari tuhkaluukku tane suoleen upposi pikkupippeli mätänevä peräsuoli se sen täytyy olla.
- Anonyymi
Eikös nuo sun luumuleikit ole sotkuista puuhaa.Mut ethän sä välitä kun se on sun fetistin leikki.Jatka leikkejäsi mut älä tuu kertoo enää tänne.
Peppuleikit on just kivoja. Mitä tarkoitat tuolla "veytyksellä"? Onko tarkoitus mahduttaa tulevaisuudessa pöllönsilmään jotain isompaakin kuin juurekset ja sormi?
https://www.ratedgross.com/videos/1-man-1-jar-glass-breaks-in-his-ass/
Auts...- Anonyymi
Auts,tuo teki kyllä kipeää 😪
- Anonyymi
Kyllä käytän usein isoja anustappeja , isoimmat 10-11 cm halkaisija mikä venyttää ja tuntuu tosi hyvältä analissa . Myös iso munakoiso 🍆 on mukavan jämäkkä ja tuntuu hyvältä , suosittelen.
M 64 CD 💃
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741