Olen 50v poikamies ja eläkkeellä skitsofreniasta. Elämän iloni on nollassa. Mikään ei nappaa, ei lukeminen ,musiikin kuuntelu, ei tv:n katselu. Sosiaalista elämää mulla ei ole.Ainoa elämän iloni on koirani jonka kanssa tulee ulkoiltua kolmesti päivässä. Kaiken kruunaa se että olen nykyään jo täysi impotentti eli naisestakin on turha haaveilla.
Nyt tarvitsisi hyviä neuvoja mitä keksisin lääkkeeksi tähän tyhjyyteen kun mikään ei nappaa.
Mikä lääkkeeksi
10
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Kannabis!
- Anonyymi
Olin siihen koukussa vuosia 90 luvulla. Paska koukku.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olin siihen koukussa vuosia 90 luvulla. Paska koukku.
Mikä siinä oli paskaa?
- Anonyymi
Mieletön pakkomielle, ei ollut hyvä olla selvinpäin eikä paukuissa ja jos sitä ei meinannut saada oli aikas vitun ahdistavaa.Se epätoivo kun sitä ei saanut. Ei kiitos sitä helvettiä enää.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mieletön pakkomielle, ei ollut hyvä olla selvinpäin eikä paukuissa ja jos sitä ei meinannut saada oli aikas vitun ahdistavaa.Se epätoivo kun sitä ei saanut. Ei kiitos sitä helvettiä enää.
Ok. Itsekin olen käyttänyt, minulla se auttoi useaan vaivaan, mihin lääkkeet eivät pystyneet. Pitää aina punnita mikä on oikein oman hyvän olon kannalta. Sen jälkeen kun lopetin sain aivan sairaat ongelmat ja ne eivät ole vieläkään kadonneet. Testiksi kokeilin välillä katoaako sairaudet niin sinne ne katosivat kuin tuhka tuuleen.
- Anonyymi
Jotkut ovat eläkkeellä työelämästä.
- Anonyymi
Mikä eniten ottaa aivoon?
- Anonyymi
tyhjyys
- Anonyymi
Eikös se ole hyvä että on skitsosta päässyt eläkkeelle niin ei tarvitse enään skitsota. Paitsi jos pimeästi haluaa skitsota mut joku voi narauttaa verottajalle.
- Anonyymi
Ota selvää, voisitko saada luonnollisesti testosteroniarvosi nousuun. Esim. painonpudotus, lihaskuntotreeni, huolehtiminen siitä, että saa tarpeeksi vitamiineja ja kivennäisaineita (d-vitamiini, sinkki, magnesium) ja sokerin välttäminen voivat auttaa tässä. Hae tietoa netistä. Jos luonnolliset keinot eivät auta, kokeile lääkkeellistä testosteronihoitoa. Monet noista kertomistasi oireista viittaavat alhaiseen testosteronitasoon.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15511788
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1485423Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p434437Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1323632Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392728Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191926Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1071646Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3611601Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?971499Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361441