sanokaahan asiantuntijat mistä lähtee suzuki sx etupäästä narina kun ajaa töyssyyn ja auto nyökkää?(saa esittää viisauksia yksinäiset peräkammarin pojakin jos ei ole omaa elämää ja muuta tekemistä)
sx etupään narinat
8
196
Vastaukset
- Anonyymi
Narina ja kitinä johtuu kuskista kun suzuki nyökkää ja kuskin kädet alkaa vispaa että pysyy auto kaistalla. Tähän vaivaan ei auta muu kuin auton vaihto!
- Anonyymi
Onko muija tai anoppi matkassa mukana kun ääni kuuluu?
- Anonyymi
mulla 600tkm ajettu mazda 626 ja takapää narisee, vissiin kierrejouset narisee kuivuuttaa, vesisateella ajaessa se narina loppuu.
- Anonyymi
Kallistuksen vaimentimen kumipuslat heikkolaatuisia kaikissa kinkki kaluissa!
- Anonyymi
Mulla oli vm. -90 323 josta katkesi joka nurkasta kallistuksenvakaajan päätytangot vuoronperään jo alle 300 tuhatta ajettuna. Jämät narisi sitten poikittaistukivarteen metalli metallia vasten. Etupäästä kun katkesi niin irrallinen pää otti vetoakseliin kiinni joustoliikkeessä.
- Anonyymi
Kartturin paikalla istuva narisee kun huomaa että suzukia on vaikea ohjastaa. Kääk. Vaihda auto vokkeloon niin loppuu ainainen kitinä ja valitus.
- Anonyymi
vai että vaihtasin volkkariin ja joutuisin ajamaan öljynkatkussa saisin pelätä että jakopää laukeaa
- Anonyymi
Häh. Muijaltaslaukee jakopää ennemin kuin vokkelosta. Häh.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741