Gran turismo 4

Gran turismo 4. Tukeeko peli 900 asteen rattiohjainta. Kiitos vastauksesta.
31617
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä tukee.

Äänestä

Ja koska kysyt, niin sulla on varmaan Logitechin DFP? No, se on sitten paras mahdollinen ratti GT4:lle, sitä on käytetty mm. pelin kehityksessä mukana.

Äänestä
  • Tuli ostettua GT4 ja odotukset olivat korkealla... Vanha Momo Force ei tunnu toimivan. Onko kyseessä käyttäjän vika vai pelin ominaisuus? Jos on joku niksi tiedossa, kertokaa. Ei raaskisi ostaa uutta rattia tämän takia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


AAH kirjoitti:

Gran turismo 4. Tukeeko peli 900 asteen rattiohjainta. Kiitos vastauksesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu