kuka kurmootti kallen portsaria

Anonyymi

iso nallekarhu kaatui tirriäisen lyönnistä katuun onneksi muut poket pelastivat hänet pahemmalta selkäsaunalta. On se mennyt mahottomaks tämä Kokkolan yö elämä kun tällaista tapahtuu.

5

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Pilleristejä ja muita sekopäitä on enenemässä määrin liikenteessä.

    • Anonyymi

      Kuka se oli se poke joka oli siellä pötköllään. Näin kun se uhos jollekkin ulosheitetylle poikaselle että tuu koittaan ja oli eka iskusta kellollaan. Ehkä kannattais harkita ammatin vaihtoa. Ei kovin uskottavaa ja luotettavaa toimintaa.Tohtiiko tommoseen paikkaan edes mennä asiakkaksi jossa poket on noin kädettömiä lasileukoja. Seurahuoneella on sentään kaikki faiktereita.

    • Anonyymi

      onko kukaan kallen portsari joutunut tai joutumassa oikeuteen kun on käsitellyt kovakouraisesti jotain asiakasta?

    • Anonyymi

      Sekopäitä ei saisi päästää sisälle.Vetävät nappeja vessassa ja suhina käy korvienvälissä.

    • Anonyymi

      No mutta pitäis kai portsarin kyetä pysäyttämään nämä seko poltsit oli ne sitten vetänyt hormooni nappeja tai kamaa. Eikö se oo vähä ninkuin niiden homma. Yhessä kapakassa oon kyllä nähnyt että vittuilu ei kannata. Siellä oli poke tommonen 150 cm luistimet jalassa mutta kun tuli tilanne niin ei kyllä kerenny kissaa sanoa kun tappelupukarit oli pihalla pötköllään, Oli kyllä niin pelottavan näkönen paikka etten sinne toisten mee ettei vaan kännissä erehtys vittuileen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tahtuu Kasperi Viita/Suviviita

      Poliisia ja ambulanssia iso määrä.
      Seinäjoki
      81
      3117
    2. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      75
      1271
    3. Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe

      Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.
      Maailman menoa
      162
      1163
    4. Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste

      Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan
      Kaste
      240
      1030
    5. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      103
      961
    6. Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?

      Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.
      Maailman menoa
      309
      925
    7. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      43
      829
    8. Nojatuoli !

      Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en
      80 plus
      124
      815
    9. Milloin ymmärsit

      Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os
      Ikävä
      78
      815
    10. Mökille pariksi viikoksi hänen kanssaan

      Ei teknologialaitteita. Niin ❤️
      Ikävä
      91
      783
    Aihe