Niin mikä semmoinen? :) minun hän olisi selvästikin Kuplavolkkari, sininen.
Jos Hän olisi auto
38
<50
Vastaukset
- Anonyymi
massiivinen Volvo, siis massiivinen.
- Anonyymi
Foordi
- Anonyymi
Musta Jaguar
- Anonyymi
Aloittajan henkilö, hikoilee, liikkuu hitaasti ja omaa ison mahan. Tää vain mun mielikuva.
- Anonyymi
Valkoinen Tesla, sähköinen ja ampui hetkessä syvälle silmiini.
- Anonyymi
VW Thing, niin ....vain saksalainen tuotekehitys voi toteuttaa tuollaisen rumiluksen.
- Anonyymi
Musta, tyylikäs ja hillitty LAND ROVER RANGE ROVER
- Anonyymi
kuvaa hyvin jotain J miestä
- Anonyymi
😂Sanon sen, mikä ekana tuli mieleen: Jaguar. Ei missään nimessä musta, vaan jokin vaalea sävy. ”F-pace, suorituskyvyn ja dramaattisen muotoilun houkutteleva liitto. Lisää arjen käytännöllisyys, ja tuloksena on F-PACE.”
- Anonyymi
omapäinen vanha auto jossa käynnistysongelmia,mutta tasainen kulku......
- Anonyymi
Joku aivan ainutlaatuinen keräilyharvinaisuus vaimoni (tulev.) täytyy olla. Samalla luotettava ja turvallinen. En osaa sanoa mikä se olisi.
- Anonyymi
Varmaan joku anglia tai hillman...ois Myhverön tuleva vaimo
🌾 - Anonyymi
Meluummin ilman kuin Hillman :D
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Varmaan joku anglia tai hillman...ois Myhverön tuleva vaimo
🌾Joo. Jompikumpi ja vaaleanpunainen. Pitäisin hyvää huolta semmoisesta. Tai ainakin yrittäisin parhaani.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joo. Jompikumpi ja vaaleanpunainen. Pitäisin hyvää huolta semmoisesta. Tai ainakin yrittäisin parhaani.
Varmasti pitäisit hyvää huolta. Hyviä unia.
🌾 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Varmasti pitäisit hyvää huolta. Hyviä unia.
🌾Öitä Kaisla. En halua koskaan uskoa pitäväni. Aion kysyä säännöllisesti pidänkö, sitten tiedän. Hän sen parhaiten tietää. Minä voin olla ihan huono mies jos en yhtään kuuntele vaimoani. Pitää kuunnella vaimoaan.
- Anonyymi
weikkaisin että olisi saab 96.
- Anonyymi
🐸🖕💩
- Anonyymi
mäkiauto ilman jarruja
- Anonyymi
Polkuauto
- Anonyymi
hihhiiii, ihana vastaus, mikäli on hyväntahtoista, eikä pottuilua ;)
- Anonyymi
Mosse :D
- Anonyymi
Tiesin et joku heittää tän, mietein ite laittavani tän ja vielä polkuauto versiona.
- Anonyymi
vanha käytetty pikkunen auto,persoonallinen,omat oikut,käynnistyy välillä huonosti,luotettava.....
- Anonyymi
Miten voi olla luotettava jos välillä käynnistysvaikeuksia?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miten voi olla luotettava jos välillä käynnistysvaikeuksia?
no voihan ihminenkin olla luotettava,vaikka lähtee käyntiin välillä hitaasti
- Anonyymi
Hän mies olisi kuin musta... mustangi; täynnä eroottista latausta ;))
- Anonyymi
Mistä tiesit? Keneltä - kenelle?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mistä tiesit? Keneltä - kenelle?
Lounaasta lounaaseen 💋
- Anonyymi
Lada Samara "hypi ja pompi" :D
- Anonyymi
En tiedä, mutta rakastan vanhoja autoja, niiden tuoksua, tarinoita jne. Hänestä tulee mieleen joku sportti uudempi...
- Anonyymi
Maserati
- Anonyymi
Aston Martin Valkyrie
- Anonyymi
Vanha Mustangi Coupe, joko sähkönsininen tai kirsikanpunainen.
- Anonyymi
Ruumisauto, jossa liehuu pieni suomenlippu lipuu hiljaa ja arvokjaasti risteykseen muiden autojen pysähtyessä tehden kunniaa kyydissä olevalle vainajalle.
Vainaja arkussa oon minä.- Anonyymi
Ja nurkan taakse päästyään ruumisauto ampaisee hirveään vauhtiin. 150 km/ h kiitää metsätietä pomppien ja keikkuen, kuopissa lentäen.
Ruumisarkku poukkoilee ja pyörii perällä. Auto kääntyy metsätiellä tiukassa mutkassa, takaluukku lentää auki, ruumisarkku heittelehtii ulos ovesta., pyörii mustikkamättäiden päällä muutaman kierroksen, jääden letkottamaan kyljelleen sillä seurauksin, että arkunkansi repsahtaa auki.
Ruumis ( minun) retkahtaa varpu kasvuston päälle.
Ruumisauto jatkaa rymyämistään ja poukkoilemistaan pitkin kinttupolkuja vuosien ajan, kunnes törmää puuhun jääden siihen ruostumaan ja lahoamaan.
Eikä kukaan tiedä miten on käynyt. Katsovat vain kymmenien vuosien päästä, että joku on taas heittänyt krääsää metsään kun ei ole viitsinyt viedä kaatopaikalle romujaan.
- Anonyymi
Toyota Hiace, varma nakki!
- Anonyymi
Ulkonäöllisesti mies muistuttaa 80- tai 90-luvun Toyota Corollaa. Mutta sisäisesti hän on pelkkää Teslaa, mutta hänessä on Volvon vakaus ja luotettavuus.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh882108Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1361766- 1801316
- 241784
- 67732
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol10711- 59708
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako211608- 49566
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337502