Joskus mökillä

Anonyymi

Mä olin 15 kun tää tapahtui. Äiti jätti minut viikonlopuksi tädilleni hoitoon. Tätini oli silloin 50v ja asui yksin. Hän halusi mennä mökillemme ja minä lähdin tietysti mukana. Se oli ihan tavallinen reissu.
Meillä on mökkinaapurina sellainen reilu 50v ukko joka on alkoholisoitunut ja muutenkin ihan pimee. Sillä on edelleen usein tapana tulla meidän mökille horisemaan ja rähjäämään. Sen lisäksi hänellä on selvästi haluja äitiäni ja tätiäni kohtaan, muutaman kerran oon nähnyt sen puristelevan niiden perseitä.
Tälläkin kertaa se tuli ja kovaan ääneen valitti jostain ja uhkaili tätiäni. Jonkin aikaa ne siinä juttelivat. Sit se äijä tarttu perseestä kiinni ja yritti suudella tätiäni, menin itekin väliin. Tämän jälkeen ilta meni hyvin ja menimme nukkumaan.
Yöllä kuului pihalta kolinaa ja katsottuani ikkunasta huomasin sen äijän riehuvan ulkona. Täti puki ylleen ja meni ulos. Jonkin ajan jälkeen tuli hiljaisuus ja nukahdin. Kun tätiäni ei kuulunut, puin kanssa päälleni ja menin ulos. Pihalla ei ollut ketään mutta huomasin piha-aitan oven olevan auki. Kurkistin sisään ja näin tätini sen äijän kanssa, täti makasi sängyssä hiljaa kun se ukko kairasi sitä hanuriin. Näin sen äijän irvistyksenkin kun se laukesi. Menin takaisin nukkumaan ja täti tuli vähän ajan päästä perässä sen ukon kanssa. Kuulin välillä sängyn natinaa kun ne työstivät toisiaan. Tietääkseni ei ole tapahtunut sen jälkeen tätä...

1

7020

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kun oli viisitoista kaupunkilaiskakarat tuli mökille meidän rantaan. Vein lehden niille kun se tuli puolilta päivin. Ne otti aurinkoa ja polttivat tupakkaa. Kävin uimassa niiden kanssa. Oli outoa uida alasti. Seisoin vedessä laiturin vieressä. Pojat kairasivat minua peppu reikään. En vastustellut. Tytöt katsoivat laiturilta. Pidin siitä.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      339
      11836
    2. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      359
      7986
    3. Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?

      Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      3173
    4. Verinen koira

      Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?
      Imatra
      98
      2268
    5. Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa

      Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.
      Maailman menoa
      156
      2229
    6. Mira Luoti, Vain Elämää

      kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?
      Maailman menoa
      8
      1666
    7. Faktat kehiin!

      kauanko aiot odottaa kaivattuasi? ja miks?
      Ikävä
      110
      1271
    8. Mopokeulija

      Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin
      Haapavesi
      55
      1113
    9. Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !

      Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus
      Ähtäri
      26
      908
    10. Sylikkäin.

      Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta
      Ikävä
      60
      803
    Aihe