Oletteko tietoisia Motonet ja AD ketjusta.Hmm,sama omistaja pohja eli Harri ja Eero Broman on takana.Entisenä työntekijänä en astu sinnepäinkään missä nämä herrat huseeraa.Kaikki hyvä tulos revitään duunarin selkänahasta.Työntekijät uhkailtu ja peloiteltu yhtiön valtaapitävien toimesta niin hyvin et eivät uskalla pitää puoliaan.Älkää menkö näihin kauppihin vaikka kuin mainostavat et suomalainen perhe yritys.Täyttä kusetusta.
Motonet Oy
Anonyymi
2
116
Vastaukset
- Anonyymi
Saitko potkut? Ei ihme jos tuollainen itkijä ja valittaja ei ole kilpaitu työntekijä.
Asiakas saa rahalla tavaran, mitä kusetusta se on?- Anonyymi
Kohta amatzooni toimittaa osan kuin osan kotiovelle kohtuu hintaan?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1713398
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541919Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1471839Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1591774- 771624
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3481589Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m811439The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut201288Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek251185- 1581182