Naapurissa asustelee varsin utelias yksilö, ehkäpä jopa ihminen. Se omistaa täydelliset telepaattiset naapurien asioista. Kuka käy vieraissa, ketä on ryypännyt noin viikon tai ajanut krapulassa lähinnä polkupyörällä. Näitä tietoja se sitten kertoo kaikille vastaantulijoille. Jotkut vieläpä uskovat tätä olentoa. Hän tietää jopa naapurin maton hapsujen suunnan.
Pelottavinta tässä kaikessa on se, että hän ottaa kesäisin aurinkoa vain siniset tring-tyyppiset uimahousut jalassa. Kyseessä on kuitenkin miespuolinen ihmsta muistuttava tapaus. Ikäkin jo yli 60-vuoden.
ihmenaapuri
Anonyymi
0
79
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot203375Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe112798- 282454
- 421847
- 511709
- 411441
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola101438- 91431
- 521315
Missikohu edustaa nykyajan monimuotoisuutta
Puolesta vai vastaan, saako esittää pilkkaavasti jonkun toisen ihmisen syntyperäisiä ominaisuuksia? Kadulla vastaan tule2621135