Ikävöin sua.

Anonyymi

Mitä sulle kuuluu? Mulle kuuluu ihan hyvää. Kun tapasin sut ekan kerran, niin olin ihan ihmeissäni, että mitä nyt tapahtuu. Se oli aika huima kokemus kyllä. Siitä eteenpäin ei mennytkään ihan putkeen. Tuli mutkia matkaan jokunen kerta. Nyt on nekin selätetty ja kaikki on hyvin. Ei mitään poikkeamia enää ja kaikki sujunut niin, kuin pitääkin. Tästä o hyvä edetä kyllä.

8

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tässähän tämä sivussa tulee. Jotakin puuttuu, oletko se sinä 🤔

      • Anonyymi

        Jospa se olen minä.... 😊 T:ap


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Jospa se olen minä.... 😊 T:ap

        Se voit hyvinkin olla sinä. Sitä me ei kumpikaan tiedetä. ,🤔


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Se voit hyvinkin olla sinä. Sitä me ei kumpikaan tiedetä. ,🤔

        Ehkäpä sen vaistoo jollain lailla, et on oikee kyseessä.. 🙃


    • Anonyymi

      No luulen, että rakastan sinua. Vähän olen pihalla rakkauden laadusta, mutta katson viisaaksi elää elämää tässä ja nyt. Intohimoa kyllä kaipaisin, mutten tiedä mihin se tulee liittymään. kovin montaa ihmistä, jotka tuntuis sellaiselta kuin sinä ei ole ollut. vaikka on sekin kyllä ristiriitaista..

    • Anonyymi

      Itsestäni näkyy hyvin miten mulla menee eli tosi tosi tosi paljon kehnomminkin voisi olla. Se ensikohtaaminen vei tältä mieheltä jalat alta ja kirjoituksesi perusteella vaikuttaa siltä että sama vaikutus on tainnut tuntua siellä. :)
      Meillä on vasta viitisen kertaa kun ollaan tavattu ja tänään tunsin että saisin jo avattua suuni mutta sanat jäi silti vielä kurkkuun..

      Ikävöinyt olen heti siitä ensikohtaamisesta lähtien.
      Hyvää yötä 😘

    • Anonyymi

      Jos tää olis mulle niin vastaisin että siltä minustakin tuntuu nyt.

    • Anonyymi

      Olisi kyllä ihana kuulla susta ihan irl. Olet ollut ajatuksissani paljon ja olet edelleen päivittäin. Olihan se ikimuistettava kokemus tavata sinut ja nyt selkeesti jotain tärkeetä puuttuu vaikka sydämessäni asustatkin. Mulle kuuluu ihan hyvää, paljon parempaa ainakin kuin silloin kun tavattiin. Kiva että sinäkin olet vaikeutesi selättänyt, mitä ne sitten ikinä olivatkaan. Haluisin sut elämääni mutta vaikkei mitään tulisikaan niin silti muistan sut ikuisesti <3

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas puukotus yläristillä!

      Tänään taas puukotettu hengiltä ihminen Kuopiontien läheisyydessä yläristillä! Nyt näitä alkaa olla viikoittain!
      Pieksämäki
      63
      2116
    2. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin

      Kesä ja juhannus on grillailun kulta-aikaa. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin. Ka
      Grillaus
      76
      1402
    3. La Promesa sarjan ystäville iso pettymys - Yleltä lisäinfoa asiasta

      La Promesa suosikkisarjan kohtalosta on tullut tietoa. Tämä ei kyllä välttämättä ilahduta sarjan faneja. Lue lisää: htt
      Tv-sarjat
      13
      1169
    4. Mä muuten kerroin puolisolle susta

      Nimeä mainitsematta....
      Ikävä
      106
      1057
    5. Paljonko meidän ikäero on?

      Ois kiva tietää.
      Ikävä
      96
      979
    6. Nainen onko kaikki

      Onko sinulla nainen kaikki hyvin? mies
      Ikävä
      107
      812
    7. Nyt kun olen vähän huppelissa niin uskallan sanoa

      Mikä minua oikein närästää... Tiedän että meillä on ollut vaikeaa mutta miten kauan sulla on ollut toinen mies vai oliko
      Ikävä
      51
      678
    8. Mies onko sinulla

      Kaikki hyvin? 🌞 -nainen
      Ikävä
      38
      574
    9. Työttömät risusavottaan

      Tuli tässä juhannusnuotiolla sellainen idea mieleen, että miksei työttömiä velvoiteta tekemään hanttihommia, kuten risus
      Maailman menoa
      253
      557
    10. Toivotetaanko toisillemme

      Juhannuksia vai ollaanko vihoissa
      Ikävä
      58
      554
    Aihe