Kiinnostaa tietää tämä, että mitä kaipaamasi mies sinulle antaa, mitä häneltä saat, mitä koet saavasi. Saatko rakkautta vaikka ei ole fyysistä yhteyttä? Koetko olevasi arvostettu, hellitty tai huomioitu? Antaako hän sitä, mitä syvimmiltäsi janoat?
Vai koetko, että kuvittelet sen kaiken ja että hän ei ehkä rakastakaan ja sinun kokemasi on vain omien tunteittesi synnyttämää harhaa? On tarkoitus kysyä kokemastasi ei niinkään siitä, onko se totta vai ei.
Nainen, miten koet, saatko jotain
7
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Jälkimmäinen. Ei hän minusta välitä.
- Anonyymi
En ole suhteessa, mutta minusta tuntuu siltä ettei ihminen josta pidän paljon halua olla lähelläni, eli en saisi sitä mitä suhteelta haluan.
- Anonyymi
Jälkimmäinen... Koska näin jälkeenpäin ajateltuna hän taisi haluta minusta vain seksiä.
- Anonyymi
Kyllä koen että antaa, jotain mitä syvällä sisimmässäni toivon, vaikka en itsekään ole osannut sitä edes tajuta tai sanoittaa. Ja hengitykseni pysähtyy. Ja uskon että hän sanoo sanat ihan aidosti niitä tarkoittaen. Vaikka sitten äkkiä piiloutuu ja kieltää kaiken ilkeyksien taakse, ettei mukamas olisi tarkoittanut. Hämäännyn ensin, mutta sitten muistan, ai niin 😌 Aina en uskokaan, mutta en silti usko että kauniita sanoja voi tuottaa ilman kaunista sielua. Ne sanat tulevat syvempää, jostain sieltä jääkuoren ja kallioiden takaa 😌 Pääasia että tulevat, aina on joku rako josta ne pääsevät. Arvostan hänen kaunista sieluaan ja yritystään ja luottamustaan ja olen hänestä ylpeä.
- Anonyymi
Minä tunnen saavani sinulta huomiota ja tunnen, että haluan päästää sinut kuorieni taakse.
Olisi joku, joka näkisi minut sellaisena kuin olen. Olisi joku joka olisi kiinnostunut.- Anonyymi
Anna mulle tassu niin tulen sun kanssa. Mutta sun tahdissa 😌 Oon joskus ajatellut, että voisit kirjoittaa siitä, millaista siellä on. Tai siitä pienestä lapsesta, joka kerran olit. Siitä tulisi hieno.
Olen utelias, onko pimeää vai valoisaa ja onko salaisuuksia ja satumaista, seikkailumaailma... mulle voi ehkä olla jotain tuttua siinä paikassa ❤️
En tiedä, mutta tuntuu myös että olet aika paljon jo näyttänyt itseäsi täällä minulle, vai olenko väärässä? Sellaista mitä en ehkä olisi muuten koskaan saanut tietää. Ja kaikki on ok, en tuomitse ja edelleen rakastan. Olen kanssasi.
- Anonyymi
Nainen tarvitsee hyvää tunnelmaa ja vaikutelmia, väittäisin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1802653Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1051111- 64911
- 65869
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20780Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait233779Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka277754Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88749Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22698