Kuka henkilö on vastuussa tästä risteyksestä? Miksi tämä henkilö ei tee työtään ja korjauta risteystä? Kauanko pitää odottaa, että tapahtuu kuolonkolari? Rahasta tuskin on kyse, koska rahaa on majoittaa kaiken maailman irakeja pitkin pitäjiä!
Tikkakosken risteys
7
188
Vastaukset
- Anonyymi
Eikö vika kuitenkin ole risteyksessä kolareita ajavien ajotaidoissa ? Vuosittainen autokoulupakko jokaiselle kuskille lienee vähin vaatimus
- Anonyymi
Ei vaan vika on kaltaisissasi idooteissa, jotka eivät halua edes myöntää ongelmaa.
Taidatkin olla itse vastaava tie"insinööri". - Anonyymi
Polje sinä vaan sitä tulpatonta mopoas ja pysy pois liikenteestä toisten jaloista
- Anonyymi
Sitähän korjataan parasta aikaa. Moottoritie tulee tarpeeseen.
Jos on oikein hankalaa niin ristyksen voi kyllä kiertää toista kauttakin. Näin monet tekevätkin.- Anonyymi
Huomaa jotta kukkahatut taas liikkeellä
- Anonyymi
Kirrin moottoritien jatke ei ylety Tikkakoskelle asti, vaan päättyy sopivasti juuri ennen tuota risteystä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kirrin moottoritien jatke ei ylety Tikkakoskelle asti, vaan päättyy sopivasti juuri ennen tuota risteystä.
Niinkö? Kummasti vain siinä risteyksen takana maansiirtokoneet touhuavat!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",295182Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1202381- 1382082
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee531915Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171760"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551306Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1531060Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää59920Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.311869Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa150725