Olet epäonnistunut kaikessa

suhteeni. Et mitään sanomaton ja taidoton luuseri.
15<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Tiedän.
Hyvä että kerrankin joku toinen sanoi sen ääneen. Nyt tiedän ettei tämä tieto ole vain minun päässä.

1Äänestä
  • Sanoiko joku sulle sen ääneen vai luitko sen vain täältä palstalta. Älä ny kaikkee omi täällä, säästät sillä sitä päätäsi.

    Äänestä

Kerrankin olisi siis käynyt tuuri, jos tuommoinen ”kultakimpale” olisi jäänyt väliin.

Äänestä

Onnistuiko aloittaja?

Äänestä
  • Onnistuminen ei ole mahdollista näissä olosuhteissa. Ei se ole jatkossakaan mahdollista. Tämä ei ole se polku jolla voisin onnistua.

    Äänestä

Heti aamusta haukkumassa netissä kasvottomana muita luusereiksi... haha taitaa olla niin että projisoit omia piirteitä toisiin juuri siksi että näyttäisit itse paremmalta 🤣

Äänestä
  • Ei taida narskulla olla muna hallussa, kun on noin suuttunut ja palstalla haukkumalla yrittää hajottaa ja taas hallita ihmistä. Milloin uhri mahtaa ymmärtää, että millaisen luuserin kanssa itse on oikein tekemisissä? On se ässä säälittävä nainen.

    Äänestä

Jaa vai niin minä oon tehnyt ihan tietämättöni koko tilanteesta ja osallisuudestani mittää.

Äänestä

No sano vaikka noin jos se helpottaa oloasi.

Äänestä

Kehen, en tunne sinua?

Äänestä

Ja mitäs tää tekee ikävä-palstalla? Taisi arvon AP nyt itse jäädä ilman huomiota, egon pönkitystä, pillua tai munaa kun täällä kaakattaa tota jo niin kuultua ja kulunutta paskaa.....

Äänestä

Voitko tarkentaa millä kaikin eri tavoin hän on epäonnistunut?

Äänestä

Tiedän, että se rukkasilla jonglööraus sun viihdyttämiseksi epäonnistui kun yksi vahingossa putosi vaakaa yrittäessä. Sua on niin vaikea miellyttää. Tajuun, että olen ton vuoksi susta luuseri.

Äänestä

Katkeran ei huolitun tilitys. Etkö saanut rikottua heidän parisuhdettaan? Nauran pask. Naurua sinulle.

Äänestä

Kenen suhteen, ei nyt ihan avaudu. Ketä meinaat.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

suhteeni. Et mitään sanomaton ja taidoton luuseri.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu