318 - 2006

Anonyymi

Hello! BMW autossani ei ole vararengasta, eikä edes paikkaa sellaiselle. Kuinka toimitte, jos rengas tyhjenee jostain syystä. Itselleni on käynyt tapaus mökillä ollessani, että auto oli seissyt pitempään, jolloin rengas oli tyhjentynyt. Tuolloin ei ollut ongelmaa, kun peräkontista löytyi tunkki ja vararengas omalta paikalteen.

6

51

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Juuri samaa ajattelinkin. outubessa on videoita aiheesta. Yhdessä kaveri on laittanut renkaan pussiin ja sitonut sen kuormaliinalla takapenkin selkänojaa vasten. Aivan siistin näköinen ratkaisu.


      • Anonyymi

        Kannattaa uusia renkaat, rengas liikkeessä jotka he myös vaihtavat alle?


    • Anonyymi

      Se on bemarissa tarpeeton . Niilä kun ajelee sellaiset jotka ei itse kumminkaan osaa rengasta vaihtaa.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra leikkasi alimmalta tulodesiililtä 15 %

      Muistaako kukaan Riikka Purran kovaäänisen vaalilupauksen ennen eduskuntavaaleja? https://yle.fi/a/74-20221152 "THL o
      Maailman menoa
      338
      6321
    2. Muistele nainen niitä meidän yhteisiä hetkiä

      Miltä ne tuntui? Enkö aina huokunut välittämistä, kiintymystä. Eikö sinulla aina ollut hyvä olo kanssani? Minulla ainaki
      Ikävä
      48
      3776
    3. Olisitko tältä

      seisomalta valmis seksuaaliseen kanssakäymiseen hänen kanssaan?
      Ikävä
      81
      933
    4. Yllätä mut ja laita viestiä

      Whatsapissa. Uskallatko vielä?
      Ikävä
      52
      860
    5. Miellyttääkö eniten

      Kaivattusi persoona vai ulkonäkö?
      Ikävä
      41
      810
    6. Tämä kikka tekee lihapullista entistä maukkaampia - Tämä "ihmeaine" löytyy keittiön kaapista

      Lihapullat ja ruskea kastike on arkiruokien kunkku! Paistatko itse lihapullat pannulla vai uunissa? Näin saat ruoasta v
      Ruoanlaitto
      8
      793
    7. Haluatko sitten

      Rakastella miten paljon?
      Ikävä
      67
      779
    8. Huomasin kyllä

      Mitä tästä pitäisi ajatella?
      Ikävä
      51
      761
    9. Naiset ei halua kilttejä miehiä

      Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,
      Ikävä
      130
      753
    10. Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat

      Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue
      Viihde ja kulttuuri
      14
      671
    Aihe