Olen 38-vuotias mies ja alistumaan joutuminen kiihottaa minua kovasti. En osaa sanoa tarkemmin tai kuvailla miten. Kuitenkin yhtä untani en saa mielestäni ja kiihottaaa pelkkä muistaminenkin.
Menin tuttavieni luo käymään. Heitä oli pariskunta ja heillä oli vielä toinenkin mies käymässä. En tiedä miten tilanne unessa ajautui siihen että olin alasti kaulapannassa ja he kaikki kolme normaalisti puettuna. He taluttivat minut asuntonsa edustalle kadulle ja kävivät keskustelemaan istuen rappusilla, minun piti olla vierellä hihnassa polvillani. Anelin päästä piiloon, kun näin ihmisiä lähestyvän, mutta he vastasivat kylmästi ”pysy paikallasi”. Ohi kulki runsaasti tuttuja ja tuntemattomia. Minulla seisoi unessa kovana, kun he käskivät minun pysyä paikallaan ja minulla oli yhtäläinen seisokki unesta herättyäni.
Kiihottaisi kokeilla oikeasti
Kaulapannassa julkisesti
4
462
Vastaukset
- Anonyymi
Kannattaa ehkä harkita ennen kokeilua.
Minulla on joskus saman suuntaisia fantasioita mutta paljon lievemmässä muodossa.
Elävässä elämässä, kotona, vaimoni pannoittaa minut pari kertaa viikossa. Retuutta makuuhuoneeseen ja istuen vuoteen reunalla pakottaa minut palvomaan jalkojaan ensin talloen niskaani ja selkääni ja sitten kiskoen pannasta pääni ylemmäksi aina haarovaliin saakka.
Sen jälkeen tavanomainen hog-tied tyyppinen sidonta ja jatkon perversiot.
Äärimmillään olen fantasioinut julkista esiintymistä siinä muodossa, että vaimoni retuuttaa minut kaulaliekassa läheiseen S-Markettiin ja minua hävettää niin pirukseen tuttujen kassatyttöjen hämmästellessä tilannetta.
No. Eipä tule toteutumaan. Kyllä kaulapanta laittaa nöyräksi. Eikä tarvitse olla kuin panta piilossa niin tietää olevansa nöyryytetty. Oikeassa seurassa homma voi karata käsistä.
Ketjusta on poistettu 21 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175053Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/942290- 1351978
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481858Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171640"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551246Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu111882Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48821Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.301818Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24654