ettei noihin ns kuntouttaviinkaan ( mennä ) ellei te-palvelut sitä tarjoa erikseen. Ei ennen tuollasta paskaa edes ollut niin menis se itse niihin kuka ne keksi. Perkele.
Kyllä kaikki tietää
7
<50
Vastaukset
- Anonyymi
sinä menet jos käsketään...
Sinä varmaan hyppäät vaikka pää edellä ripulipaskakaivoon jos virkanilkki käskee yhtään kyseenalaistamatta virkanilkin käskyä ja hyppäämisen mielekyyttä. Tuollaisia luusereita virkakoneisto juuri tarvitsee pönkittääkseen olematonta kuvitteellista valtaansa. Moni virkanilkki kuvittelee olevansa maailman herra mutta oikeasti on vain tyhjä persläpi maailmankaikkeudessa.
- Anonyymi
Enpä mene kun toimeentulotukea saan. Ni.
- Anonyymi
Niin, työntarjoajat ovat niin pihistelijöitä että. Säästyyhän sivussa työnteolta eläkkeen lisäksi.
- Anonyymi
Sinäkin varmaan menet ja teet niinkun joku muu sanoo ja olet aasien aasi.
- Anonyymi
Maksoin just taas sopivasti vuokran niin enpä juuri nyt minnekään ( mene )
- Anonyymi
Viikon eväät sopi akkunan väliin, eikä aamulla tullut vertakaan mistään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️662358Vanhuksen varpaankynsien leikkaus 89 euroa...
Huh huh.......Parturikäynti olisi varmasti ollut 250 euroa? Kallis on suomi nykyään.1791996Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.451985Viulu vaiennut
Eikö pisnikset suju ? Vai miksi pahin yrittäjä vouhka on "kadonnu" maan alle. 🤣301698Anne Kukkohovi. Myy likaisia alushousujaan.
Kuka ihme ostaa jonkun naisen likaisia alushousuja, menee lujaa kyllä tälläkin housujen myyjällä.1071598Kauanko skuutteja on siedettävä? Ei tietoa liikennesäännöistä, ajellaan miten sattuu ja missä vain.
Kauanko on kestettävä sähköpotkulautojen terrorismismia? Niillä ajelevat eivät tiedä, tai jos tietävätkin, niin eivät vä1531328Nainen, sellaista tässä ajattelin
Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost1851273Kyllä tekee kipeää
Luopua kaikesta mitä on elämässä saavuttanut😞 ei vaan ole enää yhtäkään hiljaista vuorokautta🤬251176En mä tiedä mitä tapahtuu
siis tykkäisitköhän musta oikeasti. Ehkä oot pelannu liikaa rahapelejä, ehkä rakastat tyhjiä arpoja.9982- 78978