Tehdään ikävä ketju, ikävästä aiheesta, eli turhimmat syyt mistä sinä olet raivostunut ja turhimmat syyt mistä sinulle on raivostuttu?
Turhimmat syyt raivostua
6
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Manipuloija risto vauhdissa jälleen 😂
- Anonyymi
Lerääkö Ripsto tietoja joilla voi hyökätä muita kirjoittajia vastaan.
- Anonyymi
Välillä raivostun siitä, kun joudun toistamaan itseäni. Miksei ihniset kuuntele prkl.
- Anonyymi
En muista. Itselläni varmaan joku syömisjuttu, etten ole saanutkaan jotain syömistä, mitä olein luullut saavani ja pettynyt siittä ja ollut pahalla päällä :D
Minulle raivostuttu hmmm..varmasti jostain sellaisesta asiasta, jota en ole itse tehnyt tai aiheuttanut eli turhaan syyllistetty ja möykätty.
Entäpä aloittaja? Samat kyssärit sulle. - Anonyymi
Nokialta tämä vastaus taasen:
Minä olen kilahtanut mm. Kengilleni kun niissä oli vetoketju jumissa ja minä totaalisen myöhässä aamulla.
Minulle taasen tyhmin syy mistä olen saanut raivarit niskaan oli väärin nielaisu. Seurasi 3 viikon täydellinen minun haukkuminen ja järjetön raivokohtaus jossa minua pommitettiin törkein haukuin puhelimeen viestein ja sähköpostiin uhkailuin.. olin niin kypsä typerään kohtaukseen että suljin puhelimeni kuukaudeksi ja ostin prepaidin jota käytin sen aikaa että se paskasade alkoi tyrehtyyn - Anonyymi
Siitä oon raivostunut, kun ei pidetä lupauksia, sopimuksia. Juttuja perutaan, ilman hyvää syytä. Ai että, miten se raivostuttaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1902708Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482417Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061132- 1011007
- 64921
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait243834Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20820Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka288791Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies91786Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22718