Ilkein

Kertokaaa..........
141946
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Niin tai siitä ja ihan mistä vaan muustakin on turha riidellä. Aurinkomerkki näyttää jotakin, nouseva merkki jotakin toista ja kuumerkki (varsinkin naisilla) kolmatta..
Nuo kolme merkkiä tärkeimmät kartassa, ei pelkkä AURINKO.

Äänestä

Neitsyt on ilkein, happamin, katalin köyhin, tylsin, kuivin, onnettomin,vittumaisin, inhottavin, pöljin ja ikuinen paskiainen. Minä tiedän, koska olen kaikkea tuota.Nauran vielä päälle. Hahahahahah. Olen neitsyt. Nauran omalle pöljyydelleni.

Minulla on omat harrastukseni.Kunnia !

Kauan eläköön happamat ja kunnialliset neitsyet !

Äänestä
  • nietsyt ja skorppari taitaa voittaa tämän

    Äänestä

  • ei todellakaan pitäisi yleistää!!
    paras kavruni on horoskoopiltaan neitsyt eikä todellakaan mitään tuollaista..>:S..
    pidä vaan itseäsi minä tahdot mutta älä yleistä kiitooosss....

    Äänestä

  • minä kirjoitti:

    ei todellakaan pitäisi yleistää!!
    paras kavruni on horoskoopiltaan neitsyt eikä todellakaan mitään tuollaista..>:S..
    pidä vaan itseäsi minä tahdot mutta älä yleistä kiitooosss....

    En itsekään pidä iteäni minään ilkiönä eikä varmasti kukaan, joka on oikeasti skorpioniin tutustunut. Osataanhan me ilkeitä olla, mutta kas kuinka ihmiset aina unohtaa, ettei skorpioni tee mitään ikävää, jos ei ensin joku toinen tee.
    Kosto on makeampaa kuin ilkeily turhaan.

    Äänestä

  • scorpioni tyttö kirjoitti:

    En itsekään pidä iteäni minään ilkiönä eikä varmasti kukaan, joka on oikeasti skorpioniin tutustunut. Osataanhan me ilkeitä olla, mutta kas kuinka ihmiset aina unohtaa, ettei skorpioni tee mitään ikävää, jos ei ensin joku toinen tee.
    Kosto on makeampaa kuin ilkeily turhaan.

    ai ei pidä kukaan ilkeänä joka on oikeasti skorppioniin tutustunut? tunnen paljon skorpioneja, kaikki hirveitä vittupäitä joiden paras puoli taitaa olla seksielämä. ja joku väitti ettei neitsyestä ole mitään vastusta? neitsyt jos kuka osaa latistaa toisen, viedä itsetunnon ja rahat myös.

    Äänestä

  • Olet oikeassa: neitsyt on ylivoimaisesti ilkein! He nipottavat turhasta, puuttuvat muiden asioihin, yrittävät delegoida omia hommiaan muille, eivät osaa pitää salaisuuksia jne. Ei kannata luottaa neitsyihin!

    Äänestä

Eräs tuntemani skorpioni mies. Huh huh. Kyllä osaa olla piikikäs!

Äänestä
  • Jos skorpioni käy vasta rintamalle niin tutaa häviön :) Neitsyissä ei ole mitään vastusta. Muistettakoon että skorpioni on pohjimmiltaan hyvin hyvin tunteellinen merkki, samoin neitsyt, kaivaa vähän herkkyyttä esiin.

    Äänestä

  • Piikkejä tulee, vaikka muuten ovat mukavia ja hyviä ystäviänikin.

    Äänestä

  • veskari kirjoitti:

    Piikkejä tulee, vaikka muuten ovat mukavia ja hyviä ystäviänikin.

    Toisenlaista julmuutta ~ kylmyyttä olen saanut kauris-merkkisiltä ystäviltä, siis ex-ystäviltä ;-)

    Äänestä

..siinäpä ne mun mielestäni. Skorpioonissa ei ole mitään vikaa

Äänestä

joutskarit, koska ilkeilevät salakavalasti.

Äänestä
  • Aivan..! Jousimies, on kaikille ilkeä ja sanoo ilkeitä asioita ja yrittää saada muiden itsetunnon ihan nolliin, ja just salakavalasti tekee niin, sekä myös sanoo suoraan. En tiedä ketään ilkeempää.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


horoskooppimerkki? kirjoitti:

Kertokaaa..........

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu