onko kellään ehkäisy puikot "pettäneet"?? mitä teen kun ei suunniteltu raskaus ja olen luultavasti raskaana ja meillä kaksi lasta 1v ja 2v sairastan masennusta ja mulla todella paha pahoinvointi ollut raskauden aikana sairaalaj´hoidossa olem ollut. mitä teen??? olen aloittanut työt vasta. help!!!!!!!!
ehkäisy petti??
mä**
6744
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
keskustelet asiasta jonkun muun kanssa.tämän sivun ihmiset kun kuitenkin vain hyökkäävät haavoittuneen kimppuun kuin hyeenat!
Elä tee sitä virhettä ,että alat täältä neuvoja kyselemään, voin suositella ihan omasta kokemuksestani. Neuvon kanssa sinua ottamaan yhteyttä johonkin tervejärkiseen ehkäpä jopa ammatti-ihmiseen, jonka kanssa voit järkevästi keskustella asiasta.
olen jo keskustellut mutta toki voi jokainen mielipiteen sano mitä teen
neuvolaan. Siellä on ihan ihmisiä!
T Nimim kokemusta on
Ei kukaan voi päättää sun puolesta mitä teet. Sinun pitää nyt itse kunnolla ajatella asiaa ja keskustella miehesi kanssa asiasta.
edelleen kysyin mielipidettä ja en vissiin ole raskaana kun testit näyttää nekatiivista.