Käytättekö aikuisten vaippoja kiihottumisen herättämiseksi? Löysin yhden todellisen kiihotusvaippamallin. Siinä on etuosa rapisevaa muovia, johon saa kiinnitettyä teipit ja takaosa pehmeää valkoista muovia. Se on kevyt päällä, vaikka on isokokoinen. Syntisen kiihottava vaippa! Voisi laittaa kesähameen alle ja olla onnellinen tunteesta!
Vaippoja kiihottumiseen?
22
2813
Vastaukset
- Anonyymi
moi!kerro minkä merkkinen vaippa on.olis kiihottavaa yhdessä olla vaippoissa.m45
- Anonyymi
Käytän muovista vaippaliinaa. Se tuntuu ihanalta päällä. Sillä hyväily tuntuu upealta.
- Anonyymi
Me molemmat käytämme vaippahousuja ja kuljeskelemme kotona vaippahoususillammme, tai nakuna
- Anonyymi
Annatteko pissan tulla spondesti vaippoihin?
- Anonyymi
Kyllä. Tuntuu kiihottavalta
- Anonyymi
Täällä myös aikuisten vaipoista kiihottuva liki 30v mies. Muovipintaiset teipparit välillä käytössä. Kiihottavaa antaa pissan tulla vaippaan ja vieläparempaa olis katsella naisen tekevän samoin! Huh
- Anonyymi
Mä vaippailen aina silloin tällöin ja olen tullut rohkeammaksi käyttää myös ulkoilessa. Hellepäivänä menin ostoksille ohuessa mekossa ja vaippan pukeutuneena vaippa oli My Diaper joka rapisee kävellessä en tiedä mikä siitä tekee tunteen et tuleeko huomatuksi. Little för BIG myös hyvä vaihtoehto.
- Anonyymi
Uu kuulostaa hienolta
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Uu kuulostaa hienolta
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄHH. Toooooooooooooooooooosi mälsäääääääääääääää.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄHH. Toooooooooooooooooooosi mälsäääääääääääääää.
Mikä sit olis ei mälsää?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mikä sit olis ei mälsää?
Kunnon naiminen, ponteva paneminen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kunnon naiminen, ponteva paneminen.
Mimmone esileikki vaippoihi liityen ois parasta
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mimmone esileikki vaippoihi liityen ois parasta
Kuivaksi vääntäminen ja sitten sormet nuollaan.
- Anonyymi
Mistä voin tilata teippareita
Itse olen mieltynyt enemmänkin sipuleihin.
- Anonyymi
Mikäs sipuli mahtaa olla
- Anonyymi
Käytän päivittäin vaippoja, tarpeeeseen. Nykyisin teippivaippoja. Vaikka käytänkin ihan "oikeaan" tarpeeseen, niin myös nautiskelen vaippojen käytöstä. Tässä joku päivä meinasin saada sätkyn, kun oli kauppareissulla niin kiihottava näky: Edelläni meni arviolta pari-kolmikymppinen naisihminen, jolla oli tiukat ohuet legginsit, lähes läpikuultavat, ja niiden alla sellainen iso kuoruvaippa. Legginsit olivat tiukalla ja vaipan kuviointi ja kirjoitukset kuulsivat läpi.
- Anonyymi
Jos vaipan teksti erottui, niin huomasitko, oliko naisen vaippa Tena vai jonkun muun merkkinen. Missä kaupassa muuten pääsit ko näkyä ihailemaan.
- Anonyymi
Kuvani yleistetyssä muodossa voi katsoa vain deittisivustolla. Lempinimeni sivustolla https://docs.google.com/forms/u/1/d/e/1FAIpQLSd3_aXSiQdNu_T0_bZ7kiK_yznswsO_NFGhFp40K0HROFH6xA/viewform
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site956102Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto555078SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun574212SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt963809Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost93572Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1143110SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502523Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352449Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat572193Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val211545