Hyvää yötä ja kauniita unia!

Vuoteeseeni kömmin ja mietin, miltä tuntuisi, kun olisit siinä vieressä, lämpöisenä.. Voi kunpa vaan tietäisin, mitä ajattelet tänä päivänä minusta? Mahdoitko jättää kaiken jo taaksesi....? No mutta hei, nyt levollista unta <3
951
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Jätin kaiken taakseni. Siinä sinulle vastaus.

Äänestä
  • Mutta käyt velvollisuudentunnossasi vastailemassa täällä? 🤭😆😂

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mutta käyt velvollisuudentunnossasi vastailemassa täällä? 🤭😆😂

    Pah. Olen täällä töissä.

    1Äänestä

Tuollaisia melko korkeitakin hallisonaation omaisia uniahan ei morfiini eivätkä opioidit aiheuta, kokaiini tai kovemmat kipulääkkeet voivat aihettaa tai sitten yhteistyössäkin että näet unessakin: että tulipa nälkä, menen jääkaapille, avaan oven: oli tyhjä, mutta siellä oli vain ihmisen pääkallo, siis unessani oli pääkallo unessa jääkaapin sisällä.

Äänestä

Toivottaisin jännittäviä elokuvia, en kuitenkaan tuollaisia mitä itselläni, jos itselläsi olisi vain 1 tomaatti jääkaapissa, niin unissasi menisit tekemään voileipää nälissäsi, avatessasi jääkaapin oven: olisikin vain iso pääkallo, joka olisi ilmeisesti syönyt sen viimeisen tomaattisi :D

Äänestä
  • Mutta niin koka voi olla parempikin, paljonkin parempi kipulääke jossain selkäkrampissa, jos unessakin voi laueta se kramppi jos näkee jotain, parempi kuin morfiini sitten, no yleensäkin tehokkaampi, rentoa musiikkia:

    Beach Boys - Surfing USA: https://www.youtube.com/watch?v=2s4slliAtQU

    Äänestä

En ole jättänyt taakseni. Samoja asioita minäkin usein ennen nukahtamista mietin.

Äänestä

Tuntuisi hyvältä maata vieressäsi. Oon jättänyt kaiken taakseni. Rakastan sua. 😍

Äänestä
  • Mä haluan kertoa sen sulle kasvotusten. Tää on niin outoa. En pääse irti, enkä edes halua. ❤️

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Vuoteeseeni kömmin ja mietin, miltä tuntuisi, kun olisit siinä vieressä, lämpöisenä.. Voi kunpa vaan tietäisin, mitä ajattelet tänä päivänä minusta? Mahdoitko jättää kaiken jo taaksesi....? No mutta hei, nyt levollista unta <3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu