Mahtavaa uusi Hallitus

Fossiilisten polttoaineiden verotus kiristyy ja kaupunkeihin tiemaksut.Että kukas se ilkkuui että mikset.hommaa autoa ?.Juuri.yämän vuoksi Tyhmät maksaa
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

"polttoaineiden verotus kiristyy ja kaupunkeihin tiemaksut"
Tyhmät maksaa. Sinäkin. Milläs ne tavarat kauppaan menee,jos ei autolla.

Äänestä
  • Pakkohan tässä on mennä autolla jos meinaa työtä tehdä. Vai pitäisköhän lopettaa ja alkaa elätiksi.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Fossiilisten polttoaineiden verotus kiristyy ja kaupunkeihin tiemaksut.Että kukas se ilkkuui että mikset.hommaa autoa ?.Juuri.yämän vuoksi Tyhmät maksaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu