Pitäisi saada kunnollinen äärioikeistohallitus ja 1930-luvun meininki päälle. Silloin pidettiin vasurit kurissa.
Vasemmistohallitus tekee nuorten elämän vaikeaksi!
Anonyymi
856
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Helppoa kuin heinänteko: ensi eduskuntavaalien edellä persujen pitää vain uhota ja öyhöttää somessa kaksin verroin kovemmalla äänellä!
Pääasia, että rauta penkistä nousee ja saa kadulla tapella.
Suostuskos+se+suuri+MESTARI+perustaan+keskitysleirejä,+että+saatas+82,5+%+suomalaisista+suljettua+yhteiskunnasta+pois.+Sillonhan+päästäs+kommunisteista,+joita+Suomi+on+pullollaan.+Jäis+vaan+herrarotu+arjalaiseen+tapaan.
30-luvun Saksassa nuoret voimistelivat kuin sotilaat ja olivat terveitä, sekä fyysisesti että psyykkisesti.
PS-puolueen opintouudistus sisältää voimistelua ja Scriptan lukemista.
Jussijugend Suomeen. Ellei Jussia syrjäytetä jo kesäkuun puoluekokouksessa. Leena Meri jo hinkuu vähintään ekaksi varapuheenjohtajaksi. Leena on sentään mies Jussiin verrattuna, Lakimies nimittäin, jota ei tönitä.
Olisihan se historiallista, jos persuissa olisi naispuheenjohtaja. Nyt siellä on vain tuollainen hieman neitimäinen miessivari.
Perussuomalaisille on mahdotonta lukea mitään, kun ne eivät sitä osaa.
edellinen porvarihallitus vei opiskelioilta opet, , tiijä täsät nykyisestä mitä vie , jospa tuo