Asuisit sopivasti lähelläkin niin olisi helppo nähdä! Miten olis? Kuumaa lempeä olis kiva saada ja antaa <3
Pikku kesäromanssi piristäisi
Anonyymi
31<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 31
Vanhimmat
Mistä tiedät kuka olen 😂 mut kesäromanssi kelpaisi kyllä 😇
Uuh💋 jos olisit se tietty mies
Uuh, jos olisit se tietty nainen., todista,että oot;) Osaat lauseella sen sanoa, että vain minä lisäksesi tiedän ;)
Uu ilike romance Nainen🍁💕💋🔥
Tämä päivä pitää vielä vältellä ettei tule muita ongelmia.
No jos nainen ehdottaa, niin miten me päästään alkuun? Nykytilanne on vähän toivoton 😂
Millä tavalla toivoton? Ette ole yhteyksissä IRL?
Varmasti nyt itse huomasit jo, että et ole se henkilö, jolle mun pitäisi tästä asiasta sanoa mitään.
Tuollainen kuulostaisi kyllä kivalta, mutta en tiedä erään miehen rakastajan taidoista. Se on oikeastaan aina mättänyt hänessä, ei vaikuta kiihkeältä rakastajalta vaikka muuten on ihan jees tyyppi. Hänen pitäisi olla enemmän "alfa-uros" tyyppinen.
Naiselle nahkaiset: silmäside,nilkka- ja rannekahleet,kaulapanta,suuhun kapula ja ehkä vielä kuulokkeet,ja sitten...
Hmm... uskaltaisitko...? M53H:ki
Jokainen nainenhan haluaisi sen oman alfa-uroksen joka ei katsele muita naisia.. se on hyvä, että on unelmia.
Jos joku sun mielestä mättää, niin lopeta se märehtiminen ja etsi se alfas jostain muualta.
Toi ”hänen pitäisi olla” kohta oli kyllä taas sen luokan sontaa, ettei mitään rajaa.
Kun ei kenenkään tarvitse olla yhtään mitään, mitä joku muu haluaa.
Kyllä kelpaisi. Mutta meidän molempien tilanne taitaa olla vähän hankala tapaamisten järjestämiseen.
Jaa pieni iso tosi iso 🔥💘🔥
Kesäromansdi olisi kyllä nyt 🔥
Eli laittelepas viestiä tai tuu käymään, niin edetään asiassa!
No, ei todellakaan noiden naapureiden kanssa, EI.
Hän ei asu samassa talossa, lähitalossa kyllä.
-aloittaja
Kuinka lähellä?
Kivenheiton päässä, ehkä 50-100 metriä. Jos ikkunani olisi toiseen suuntaan näkisin hänen talon aika läheltä.
-aloittaja
Venäläinen on sitä varten, itse ilmoitit. Pitäkää hauskaa. Ja laske rahat. :)
Ei kiinnosta! En ole mikään kesäheilasi!
Yhdestä nuoremmasta miehestä voisin kesäkissan ottaa. Olisikohan hänessä riittävästi miestä siihen? Pitäisi olla uskallusta (pientä esimakua sinnepäin saattaa olla).
Taitava manipuloija (jos hänessä on miestä siihen) kis kis
Niin siis sinultahan se vaatii uskallusta, koska olisit se haluaja osapuoli selvästi.
Kyllä tilanne on molempien tiedossa, mutta sen ratkaisevan askeleen ottaminen vielä puuttuu.
Olisin imarreltu tietenkin tuollaisesta tarjouksesta, mutta joutuisin kohteliaasti kieltäytymään. En näe ihmisiä kertakäyttöesineinä, enkä usko, että tuo olisi yksilön tai yhteiskunnan pitkäaikaisen edun mukaista. Tuo on vain ja ainoastaan nopea fiksi ongelmaan, johon jotkut yksilöt ovat liian laiskoja ja lyhytjänteisiä kyetäkseen löytämään sen oikean, pysyvämmän ratkaisun ja tuolla impulsiivisuudellaan he tekevät todellisuudessa vain hallaa itselleen ja lähimmilleen.
Huh, no nyt on pipo kireällä jollain. Elä välillä.
Asiaahan tuo taitaa kirjoittaa.
Minunkin mielestäni ihan tuossa järkeä on.
Jos asutaan lähekkäin ja tunnetaan toisemme... Mikä estää ottamasta yhteyttä ja kattomaan miten käy?
Paikkakunta?
Naapuritalossa asuu kiinnostava mies jonka kanssa jutellaan usein ja kipinät sinkoilevat mutta en arvaa tehdä aloitetta.
Miksi? En tiedä, ehkä liikaa menetettävää jos tämä tunne onkin vain yksipuolista