Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mies haaveiletko koskaan naisen väkisin makaamisesta?...

Tää ois kiva tietää onko miehillä tällaiseen mitään viettiä... haluaisin kovin että oma mieheni jotenkin ottaisi minut väkisin joskus, tekisiköhän hän sen jos antaisin luvan... ei en ole valmis pyytämään/kysymään tätä häneltä suoraan (vielä), joten pliis kertokaa.. jotenkin voisin olettaa, että kun kerran mulla naisena, samoin kuin monilla muillakin naisilla, on jotain viehtymystä ajatukseen että mies riisuu naisensa ja alkaa panna kyselemättä, niin voisi olla kuvaan sopivaa uskoa/toivoa, että miehet myös tykkäävät tästä samasta. :) ?

Toki eri juttu silloin jos nainen selkeästi sanoo ei ja kirkuu ja vastustaa.
51434
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllä vaan, ja se on erittäin kiihoittavaa. Mulla on erään naisen kanssa salasuhde ja molemmat pidämme tuollaisesta. Sovimme tapaamisen jonnekin metsäpolulle ja otan hänet siellä"väkisin". Kaikki tapahtuu sovitusti, muuten en tällaista tekisi.

Äänestä

Käsittääkseni se on aika yleinenkin fantasia naisilla. Ei niin, että he oikeasti raiskatuksi haluaisivat tulla. Se on vähän eri asia.

Ja mulla tyttöilevänä miehenä on myös fantasiana pieni alistumishalu.
Toisaalta miehenä taas on joskus kiva ottaa nainen ihan kunnolla.

Yleensä silti pidän hellästä hitaasta rakastelusta

Äänestä

Riippuu siitä, onko tuollainen jatkuva haave, vai vain silloin kun tekee mieli? Jos on jatkuvaa, niin voit sanoa miehellesi, voi ottaa silloin kun haluaa. Mutta jos siihen tarvitaan myös sinun kiinnostus ja tietty aika, niin se onkin sitten jo vaikeampi soveltaa. Kyllä mies ottaa jos antaa luvan, kunhan mies on riittävän halukkaassa tilassa, vaikka sinä olisit ruoan laitossa.

Äänestä
  • Kaipa+se+lopulta+tulee+riittävän+halukkaaseen+tilaan..+eikös+nyt+miesten+pidä+päästä+tyhjentämään+lastinsa+säännöllisesti+niin+että+lopulta+kasvaa+himot+riittävän+suuriksi...+varsinkin+jos+osaa+vielä+itse+olla+tarpeeksi+viehättävä+ja+kiusoitteleva+tms.+Kyllä+mä+uskon,+että+millon+tahansa+voi+kokeilla+vaimon+ottamista+ilman+kyselyjä,+eiköhän+tuo+osaa+sen+ilmaista+jos+ei+hetki+olekaan+sopiva.+Uskon+että+99%+naisista+tykkää,+ainakin.+Jos+suhde+normi+kondiksessa...+mikä+voi+tuntua+ihanammalta+kuin+oman+rakkaan+seisokki+joka+tuntuu+vaatteiden+läpi+kun+tulee+lähelle...

    Äänestä

Kaverin vaimo tuli illalla kylään oli taas suutuksissa kun mies lähti juopottelemaan, sanoin otetaan mekin ja juotiin viiniä, oli mennyt tunteja istuin vieressä sohvalla ja yritin lohdutella halasin kun tunsin isot rinnat koketin niitä Ritva sanoi ei me voida hieroin kumminkin rintoja ja laitoin käden haaroihin Ritva vastusteli ei tämä ole oikein mutta tunsin housujen kostuvan sanoin Ritvalle minun on saatava työnsin sormet sisään nousin ja vedin pikkuhousut pois risuin itseäni Ritva katsoi kovaa kalua ja vielä sanoi et sinä voi laskeuduin alas vedin jalat leviälle ja työnnyin sisään Ritva työnsi lantiosta pois ja välillä löysäsi sain rinnat paljaaksi työnnyin voimalla sisään Ritva huokaili sinulla on kova ja pitkä alkoi antautua kostui hurjana pillun ääni kuului varmaan eteiseen asti Ritva veti lantiosta ja huudahteli kun laskin sisään veti niin että kynnet painui peppuun.
Kun nousin ylös, pyysin anteeksi Ritva vain katsoi ja kysyi miksi. Kerroin että olen poikamies ja ollut pitkään ilman ja sinulla on seksikäs vartalo. Ritva nousi riisui alasti veti makkariin tuli päälle ja antoi imeä nännejä kertoi että ei vuosiin ole ollut niin kiihottunut kuin äsken. Kun sitten laskeutui ja kalu sisään värisi pitkään kun tunsi kunnolla kalun laskeutu ja kuiskasi haluan kunnolla kyrpää ja alkoi keinumaan, katsoin lasten äiti ja noin kiimasena nai rakasteltiin aika pitkään ja nautittiin välillä suudeltiin vatsa oli jo aika märkä, Ritva alkoi keinumaan kunnolla ja tunsin kuinka pillu supisteli kunnolla laukesin sisään.
Käytiin pesulla ja puettiin Ritva lähtiessään halasi en tarkoittanut tätä mutta kiitos tunnen vieläkin ja varmaan pitkään. Kuiskas se alku oli ihanaa yhtä-äkkiä halusin hulluna.
Meni viikkoja kun Ritva soitti, mieheni lähti taas sanoin mitä tehtäs minulla alkoi tuntumaan kuului hei. Ei mennyt pitkään kun ovikello soi Ritva tuli sisään otin takin, yllätyin verkko paita ja musta alaosa. Ritva juoksi karkuun oltiin kissa ja hiiri leikkiä kun sain kiinni työnnyin voimalla vedin hiuksista kuiskasin sinun on annettava Ritva yritti pakoon ja kostui lisää silloin oltiin aamuyölle kun sen ukko soitti että jää kaverille yöksi. Ritva kertoi yöllä että haaveili monesti että joku panis ja haluaa olla vähän huoramainen suutelin niin olet Ritva levitti heli jalkansa kiljahti kun työnnyin syvälle. Onneksi tätä jatkuu niin minulla on oma hutsu.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tää ois kiva tietää onko miehillä tällaiseen mitään viettiä... haluaisin kovin että oma mieheni jotenkin ottaisi minut väkisin joskus, tekisiköhän hän sen jos antaisin luvan... ei en ole valmis pyytämään/kysymään tätä häneltä suoraan (vielä), joten pliis kertokaa.. jotenkin voisin olettaa, että kun kerran mulla naisena, samoin kuin monilla muillakin naisilla, on jotain viehtymystä ajatukseen että mies riisuu naisensa ja alkaa panna kyselemättä, niin voisi olla kuvaan sopivaa uskoa/toivoa, että miehet myös tykkäävät tästä samasta. :) ?

Toki eri juttu silloin jos nainen selkeästi sanoo ei ja kirkuu ja vastustaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu