https://www.is.fi/politiikka/art-2000006143754.html
Ville Niinistö potkii maassa makaavaa miestä. Timo Soini on jo jättänyt politiikan eikä hänen mustamaalaamiselleen ole mitään syytä. Ville on hyvin härski.
Ville Niinistö hehkuttaa Vihreiden voittoa Euroopassa, mutta ei mainitse entistä vaimoaan ja Ruotsia. Ruotsalaiset ovat fiksumpia ihmisä eivätkä usko puppua.
Suomen luultavasti iljettävin politiikko!
12
171
Vastaukset
- Anonyymi
Donald Trump ja Juha Sipilä ovat ihmiskunnan historian parhaat politiikot.
Jääprinsessa on nähnyt natseja, joita vastaan aikoo taistella.
Katsokaa ja naurakaa kun Ben antaa kunnon kyytiä tuolle Niinistön surkimukselle joka melkein päästää porun. YouTube: Ben Zyskowicz tekee Ville Niinistöstö pellen.
- Anonyymi
Tässä on tuleva inhopoliitikko:
https://www.youtube.com/watch?v=YopeEFm_dwg- Anonyymi
Verratkaa Ohisaloa ja Riikka Purraa. Jääprinsessa on kyllä pikkutyttö politiikassa.
Anonyymi kirjoitti:
Verratkaa Ohisaloa ja Riikka Purraa. Jääprinsessa on kyllä pikkutyttö politiikassa.
https://youtu.be/M0dijTCkdsc
Riikka Purra puhuu asiaa, eikä piiperrä kuin joku homotiainen.
Vihreiden jääprinsessa ja kommunistien pääpolitrukki Andersson ovat maamme inhottavimmat ja viheliäisemmät politiikot.
- Anonyymi
Käärme Hautala on Villeä pahempi poliitikko.
- Anonyymi
Soinin puolesta on turha pahoittaa mieltään. Soini kyllä kestää potkuja.
Politiikan jättäneitä saa kritisoida. Vai oletko oikeasti sitä mieltä, että esim. Tarja Halosesta ei saa kirjoittaa mitään pahaa? - Anonyymi
Soinilla oli huono kunto ja se haittasi pään toimintaa
tuli EU uskoon lyhyesti sanottuna.Eli kaikki on puhuttavissa ympäri
Teslamies antoi pyörän
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tänään pyörit ajatuksissa enemmän, kun erehdyin lukemaan palstaa
En saisi, silti toivon että sinä vielä palaat ja otetaan oikeasti selvää, hioituuko särmät ja sulaudummeko yhteen. Vuod337314- 396825
- 323827
- 453220
- 342824
- 162632
- 372218
- 162166
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons482017- 342010