Cherrykirsikka

mie

Onko erästä työtäni katsottu ihan utelemis mielessä?
Jos, niin joku tuntemani? Näetkö noissa tarkoitusperissä jotakin epäasiallista?
Kannattaako sen suhteen tehdä asia, jota olen jo kauan miettinyt?

4

206

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Usko itseesi, usko intuitioosi - sinulla (niin kuin meillä kaikilla :)) on kyky aistia tunteita ja energioita ympärilläsi, ota tuo kyky käyttöösi! Aivan oikein olet asian aistinut nytkin, luota vain tuntemuksiisi vaikka ne hulluilta joskus tuntuisivatkin!

      Kyllä tässä jotain hämärää tuntui kätkettynä olevan, ilmeisesti tuo henkilö halusi hyötyä jotenkin työstäsi, kenties plagioida sitä. Aivan puhtain paperein ei ilmeisesti oltu liikkeellä, ja taidat kyllä tuntea tämän henkilön.. Tee siis niin kuin täytyy tehdä, kerran se vain kirpaisee mutta koituu lopulta onneksesi ja huomaat myöhemmin tehneesi viisaan päätöksen :) Rohkeutta valintoihisi toivottelen!

      • mie

        Kiitoksia näkemästäsi. Oliko tuo näkemäsi henkilö kenties tummahko nainen paikkakunnaltani?
        Jollei, pystyisitkö kuvailemaan?


      • mie kirjoitti:

        Kiitoksia näkemästäsi. Oliko tuo näkemäsi henkilö kenties tummahko nainen paikkakunnaltani?
        Jollei, pystyisitkö kuvailemaan?

        Näkemälläni naisella oli pitkähköt, tummat, kiharat hiukset - näin hänet takaapäin, joten kasvoja en nähnyt - kuulostaako tutulta?


      • mie
        cherrykirsikka kirjoitti:

        Näkemälläni naisella oli pitkähköt, tummat, kiharat hiukset - näin hänet takaapäin, joten kasvoja en nähnyt - kuulostaako tutulta?

        Muuten kyllä, mutta hiukset eivät yleensä kiharat.
        Kiitos kuitenkin katsonnastasi :) Tiedän ehkä tyypin.
        Ongelmia teettää tuon kauan ajattelemani asian kanssa. Mutta ilmeisesti sitten lähden pienelle matkalle? Ei kai muukaan auta?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      123
      1205
    2. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      89
      884
    3. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      87
      767
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      19
      726
    5. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      93
      707
    6. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      279
      686
    7. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      107
      614
    8. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      32
      583
    9. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      49
      543
    10. Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.

      Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet
      Suomussalmi
      115
      511
    Aihe