jakopään remmi

autonani on -98 626 maksa kilometrejä nyt takana 135tkm ja pelaa hyvin ja on hyvä auto,tossa aloin miettimään että paljokohan siinä on jakopää remmin vaihtoväli en tiedä onko siihen sitä vielä koskaan vaihdettu ja jokohan ois aika vaihtaa se. entäs tulpat kuinka paljon niissä on vaihtoväli.
1479
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jakopäällä on vaihtoväli 100.000km
mut olen kuullut samanlaisista autoista, joilla on rullattu melkein tuplat samalla remmillä. Joka ei ole kauheen suositeltavaa. On meinaa todella kallis juttu jos pääsee hihna katkeemaan. Itse vaihdatin remmin noin 2kk sit oli 300e.

Tulpat on sen 15.000km

Äänestä

Kommentoi aloitusta


t.m. kirjoitti:

autonani on -98 626 maksa kilometrejä nyt takana 135tkm ja pelaa hyvin ja on hyvä auto,tossa aloin miettimään että paljokohan siinä on jakopää remmin vaihtoväli en tiedä onko siihen sitä vielä koskaan vaihdettu ja jokohan ois aika vaihtaa se. entäs tulpat kuinka paljon niissä on vaihtoväli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu