Oletkos mies

ollut milloinkaan aiemmin kaivattusi iholla,vai onko ainoastaan pyrkimys päästä kokeilemaan ja vaihtaa maisemaa?!?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Vaihtelu virkistää sanotaan😉

Äänestä

olen ollut ja voisin vieläkin olla...mutta hän tuskin.

Äänestä
  • Miksi arvelet niin?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Miksi arvelet niin?

    Täällä heitetään tällaisia omia oletuksia ilmaan. Ja sääliäkin anellaan. Ja siinä kaikki. Minä ainakin luotan siihen, että asiat menevät niin kuin niiden pitääkin mennä. Meinasin kirjoittaa armoitettu olotila. Mutta se onkin joku hihhuleitten termi. Eli en armoitettu, vaan armastettu piti sanoa.

    Äänestä

  • Hah,et enään tule pääsemään tämän naisen iholle. Pidä mieluummin reilu etäisyys jos samoilla paikoilla liikutaan.

    Äänestä

En ole ollut, mutta pyrin kyllä sinne pääsemään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

ollut milloinkaan aiemmin kaivattusi iholla,vai onko ainoastaan pyrkimys päästä kokeilemaan ja vaihtaa maisemaa?!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu