Luontainen ILO

on hävinnyt elämästäni...Kuljen kuin pajavasaran alla mustassa yössä odottaen milloin se vasara putoaa........ ?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kandes alkaa huolehtiin omasta elämästä ja maksaan kaikki siihen kuuluvat hommat... silloin elämä maistuu elämältä, eikä harhalta.

ainoa oikea tie.

Äänestä
  • Joo ja sanovat että synteettiset masennuslääkkeet heikentävät oloa, pitemmässä juoksussa...

    Äänestä

En muista milloin oisin nauranut viimeksi, näin synkkää tämä mullakin on.

Äänestä
  • Odotatko jonkun tulevan piristämään elämääsi?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

on hävinnyt elämästäni...Kuljen kuin pajavasaran alla mustassa yössä odottaen milloin se vasara putoaa........ ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu