Juhannuksena tulee 25 vuotta täyteen alkoholijuomien jättämisesta. Taisin kirjoittaa aiheesta viisi vuotta sitten, joten siellä lieneekin mainittu, mitä hyötyä siitä on.
Vastaukset 7
- Anonyymi
Tuo on oikea homma. Jatka vain samaan malliin.
- Anonyymi
Hieno homma kuulut armoitettujen joukkoon.Itsellä tuli 23v raittiutta täyteen.Eipä olis uskonut kuinka elämä on mahtavaa raittiina.Kaikki tunteet saa kokea selvinpäin.Eikä tarvitse enää pelätä.Raitista jatkoa sinulle.
- Anonyymi
Tuommoinen rajapyykki hivelee mieltä, ja saa siitä siksi kertoa muillekin.
Itsellä lähestyy 20v raittiutta ja olen siitä helkkarin ylpeä. - Anonyymi
Minä olin kuusi vuotta kuivin suin ja nyt olen kohtuukäyttäjä - se on sitä mielenhallintaa se!
- Anonyymi
Unohdin mainita, että olen ollut kohtuukäyttäjä koko kesäkuun. Juhannuksena vähän lipsahti.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Unohdin mainita, että olen ollut kohtuukäyttäjä koko kesäkuun. Juhannuksena vähän lipsahti.
Kaveri oli kanssa kohtuukäyttäjä, ja silläkin vähän lipsahti juhannuksena.
Ajokortin se menetti jo keväällä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 121766
- 81706
- 56678
- 46583
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?40577- 60542
Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅44517Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko71516- 26491
- 53463