Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pirkanmaan juhannus

Mistähän löytyisi Pirkanmaalla parhaat juhannusjuhlat? Kaksi naista ja avoin mieli, mutta missä on ihmiset ja paikat , jossa voisi tutustua mukaviiin miehiin yhteisen kivan merkeissä 😊
488
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eikö kenelläkään tietoa 🙄

Äänestä

Rönnillä on miehiä paljon liikkeellä veneillä ja muuten! Sieltä kyllä löytyy seuraa..

Äänestä

Laita viestiä niin tulen nuolemaan teitä molempia 041 7029098

Äänestä
  • Rönnihän voisikin olla hyvä idea 😊 kiitos

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mistähän löytyisi Pirkanmaalla parhaat juhannusjuhlat? Kaksi naista ja avoin mieli, mutta missä on ihmiset ja paikat , jossa voisi tutustua mukaviiin miehiin yhteisen kivan merkeissä 😊

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu