Show’ta ja jopa kahden luuserin kohtaaminen, mutta silti mielenkiintoinen.
Lobov on epäonnistunut UFC-painija ja nipinnapin yhden matsin paljain nyrkein voittanut tollo. Malignaggi on kymmenen vuotta sitten huipulla ollut hintelä nyrkkeilijä, joka ei ole vuosiin otellut. Ilmeisesti Malignaggilta rahat lopussa tai sitten pakonomainen tarve todistella miehuuttaan McGregor-episodin jälkeen.
Hieman surulliset hahmot, surullinen laji, mutta voittajaksi veikkaan Malignaggia, ylivoimaisesti, sillä Lobov on todella surkea nyrkkeilijä, Malignaggi taas yksi aikansa taitavimmista ja tyrmäysvoimakin voi amatööriä vastaan riittää, vaikkei huipputasolla ketään pystynytkään tyrmäämään.
Lobov vs. Malignaggi
4
72
Vastaukset
- Anonyymi
Lobov pieksi Malignaggin, taas yksi narsisti sai selkäänsä. Äijän pitää tukkia naamaansa joka paikkaan missä on kameroita.
Missä se Malignaggin taitavuus ja ylivertaisuus näkyi?
Miten niin Lobov on tollo?
Malignaggi taas näyttää tollolta kun silmät seisoo päässä kummallisesti.- Anonyymi
Eipä voi pieksämisestä puhua. Ylivertainenhan tuo oli jabbailemaan ja tanssimaan, siten ei vaan pisteitä saa tuossa lajissa. Väitti oikean kätensä murtuneen, ei käyttänyt sitä toisen erän jälkeen ollenkaan.
Surkea matsi. Toinen ei uskaltanut tapella tai kyennyt kätensä takia ja toinen ei osannut mitään. Aggressiivisemmalle annettiin voitto.
- Anonyymi
Kunhan Malignaggi höpöttää, hävisihän se selvästi, jalat pelas ympäri kehää hyvin.
No pikkusen rahaa taas tuli.- Anonyymi
Vähän vaikea edes ymmärtää miten taisteluhaluton Malignaggi oli? Onhan hän urallaan käynyt tositaisteluitakin. Lähiottelua mies ei uskaltanut yrittääkään.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 863028
En löydä sinua
En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k232752Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi1092354- 401734
Hajoaako persut kuten 2017?
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen2421581- 321547
Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle
IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt411505- 281300
Ne oli ne hymyt
Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä201266- 951181