Onko kukaan muu huomannu sitä että tämän foorumin mainosbannerissa on ollut jo pitkään Hbo:n sarjan Handmaids talen mainos, tai teaseri. Musta sopii kyllä tähän perheosastolle hyvin, jos on silleen aiheenmukaisesti ohjautunut. Vai onko tämä sama muullallakin en ole huomannut. Erittäin hyytävä sarja kyllä ja kertoo mitä tapahtuu kun naiselta viedään itsemääräämisoikeus, palkka, vapaus ja koko elämä muiden tahdon alle ja aletaan ohjata asioista raamatullisesti eikä ihmisoikeudet edellä. Ihan kuin joku isis-leiri tms. Yleensä tässä on ollut s-lelujen mainoksia ja sitten gynekologipalvelut mainostaa raskauden keskeytystä mikä on musta ihan jees, mutta vastustavalla kannalla olevat ei ehkä tykkää, mutta eihän aborttimainos heille olekaan tarkoitettu vaan niille jotka sitä haluaa. Onko siis kukaan huomannu.
Onko sattumaa vai tarkoitus
5
<50
Vastaukset
Minulla ei näy mitään mainoksia. Lieneekö kirjautuneilla nimimerkeillä erilainen näkymä? Joku lehtien myynti-ilmoitus on pienellä, mutta tosi vähän mainoksia.
- Anonyymi
Adblockeri käytössä ? Suomi24 on niin pullollaan mainoksia, että sen käyttäminen ilman adblockeria on silkkaa piinaa. Useimmat taitavat sen vuoksi käyttää adblockeria, joten mainoksia ei yleensä näy lainkaan.
Anonyymi kirjoitti:
Adblockeri käytössä ? Suomi24 on niin pullollaan mainoksia, että sen käyttäminen ilman adblockeria on silkkaa piinaa. Useimmat taitavat sen vuoksi käyttää adblockeria, joten mainoksia ei yleensä näy lainkaan.
En ole kyllä sellaista itse laittanut koneelle. Olen kyllä harkinnut. Pitääpä kysäistä onko joku muu. Olen kyllä ollut huomaavinani, että jos katselen jotain verkkokaupan tuotteita, niin silloin tulee niitä tuotteita joidenkin sivustojen mainosbanneriin ja varsinkin kännykkään. Mutta tässä ei näy mitään nyt.... Outoa.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 948201
- 403942
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1021916- 241400
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html351282Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,321132Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia121030Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk53857Olisinko mä voinut käsittää sut väärin
Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt31832Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v29797