Oon siis 17 vuotias poika, joka tykkää pukeutua tyttöjen vaatteisiin. Haluaisin jossain vaiheessa mennä uloskin naisten vaatteissa, mutta ei ole vielä tarpeeksi osia kasassa kunnolliseen pukuun. Olisikos jollain siis vinkkejä siihe, miten saisi vaatteita. En kehtaa kaupassa käydä ostamassa ja netistä tilaaminenkin on vaikeaa, kun vanhemmat haluaa tietää kaiken postissaa tulevan sisällön.
Poika joka tykkää pukeutua tytöksi
10
2502
Vastaukset
Verkosta tilaamalla tuotteet tulevat läheisimpään noutopisteeseen tai joskus voi tilata kauppaan. Miten vanhemmat näkisivät ne? Tosin suosittelen lopettamaan sekoilun, siitä tulee vain vaikeampaa.
- Anonyymi
Olen muutamaan otteeseen kortteja ja kirjoja tilaillut netistä ja on silloin tullut postilta kotiin ilmoitus paketista. Ainahan voisi vain valehdella paketin sisällöstä. Kiitos kuitenkin vastauksesta.
Anonyymi kirjoitti:
Olen muutamaan otteeseen kortteja ja kirjoja tilaillut netistä ja on silloin tullut postilta kotiin ilmoitus paketista. Ainahan voisi vain valehdella paketin sisällöstä. Kiitos kuitenkin vastauksesta.
Okei, mulla ja kaverilla aina sähköpostilla tai viestillä. Sitten katsot valmiiksi sen tuotteen minkä haluat ja haet sen kaupasta. Jos joku kyselee sanot sen tulevan tyttöystävälle. Niissä vaatteissa ulos meneminen on varmasti kuumottavampaa kuin vain vaatteiden ostaminen.
- Anonyymi
Näin viime kesänä kaukana omalta paikkakunnaltani, erään entisen koulukaverini, pukeutuneena tytöksi. Kun se huomasi minut ja tunnisti niin livisti yhteen tavarataloon joka oli siinä kohdalla, vaan minäpä pinkaisin perässä ja puhuttelin sitä neidiks, se löi mua käsilaukulla lanttuun. ÄÄ!
- Anonyymi
Onhan se nuoruus omaa aikaansa. Kun selviytyy vihdoin suhteistaan ja siitä kaaoksesta on jo pitkällä.
Suhteet vaikuttavat paljon ajatteluumme hyvästä ja pahasta.
Hyvät suhteet auttavat huonot vievät pimeään. - Anonyymi
Kirpputorista löytyy edullisia, ei kanatta häpeä, onnea etsintään :)
- Anonyymi
Oletko koskaan miettinyt sitä tosiasiaa, että me kaikki tullaan kerran tekemään tili elämästämme pyhälle Jumalalle, joka on meidät luonut ja joka on ilmoittanut, miten tahtoo meidän elävän tämän ajallisen elämämme. Sinä et ole Häneltä piilossa, vaikka kykenisitkin salaamaan perversiosi vanhemiltasi. (Tämä sama lähtökohta koskee tietenkin meitä kaikkia, olemme kaikki Jumalan vihollisia ja rikoksiimme kuolleita ilman Jeesuksen lunastustyötä, ja kaikki tarvitsemme nöyrtymistä ja kääntymistä pois synneistämme Jumalan edessä. ) Mieti tätä. Rukoilen puolestasi <3
- Anonyymi
Eikö se ole yhteiskunnan ja kulttuurin määrittelemää, miten miehen ja naisen pitäisi pukeutua? Minkä mukaan Jumala määrittelee sen, mikä on miehen tai naisen vaate? Näin siellä Raamatussa lukee: "Nainen ei saa pitää yllään mitään miehen asuun kuuluvaa, eikä mies saa pukeutua naisen vaatteisiin. Jokainen, joka niin tekee, on iljetys Herralle, teidän Jumalallenne." Riippuuko siis kulttuurista, mikä on iljetys? Toiseksi, ristiinpukeutujat ovat yleensä heteroita. Eihän se siis mitenkään voi syntiä olla!
- Anonyymi
Uskomukset eivät mitenkään kuulu ihmisen elämään joten sinua pelottelevat ovat vastuuttomia kuten koulukiusaajat .
Meillä oli poikien kanssa peli ilta. Saunottiin ja sellaista. Äkisti yksi pojista, se jonka kotona oltiin haluus pukee mut siskonsa vaatteisiin. Mä änkytin jotain mutta muut pojat yllytti sitä. Se oli tosi outoo. Vaatteet on vaan vaatteita. Ei siinä mitään. Kaveri veti mulle siskonsa stringejä jalkaan. Ei onnistunut koskettelematta. Rintaliivit ja kaikki. Liivit törrötti paidan alla kun ne oli topattu. Mun piti kävellä siinä ja ne taputti. Joku laitto musiikkia ja mun piti tanssia hitaita niiden kanssa.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1181600
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991458Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy35849Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M29819Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm50746Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?34718Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56698Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37690Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s42679Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet37653