Nyt ei pidä käsittää väärin, kyse ei ole s.......vaan kuin k..........keksimatkailusta.
Kun ei lainkaan matkaile, täytyy keksiä matkailua ja ohessa esimerkki, tilauksesta ja lähteenä kukas muu kuin ehdottomasti Pattayan viisaimman tittelin halija tänäpänä.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15717872/seksimatkaajat-alanyassa-
Kun ei lainkaan matkaile, täytyy keksiä matkailua ja ohessa esimerkki, tilauksesta ja lähteenä kukas muu kuin ehdottomasti Pattayan viisaimman tittelin halija tänäpänä.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15717872/seksimatkaajat-alanyassa-
Vastaukset 14
Vanhimmat
Kaskas tarkemmin luettuahan se nazi siinä taas Marttana.
Kaskas ja Amalihan se tuollakin palsta-aktiivina.
Lerpan legendaarinen vegasin seikkailu, olkaa hyvät. Unohti vaan googlata paljonko kello oli vegasissa kun herra oli menossa hotelliaamiaiselle...
656546456456
5.4.2017 10:08 (Las Vegasin aika 00:08)
Terve resuperse, harhasi pahenevat syö lääkkeesi reppana... Mukavaa on ollut, paljon uutta, mm. uusi kopterimalli, mukavaa pelailla dimeillä saa ilmaiset viskit, ei ole aikaa jauhaa paskaa kanssasi, resuperse... huomenna lähdetään etsimään ufoja... area 51... ensiviikon keskiviikkona taas bangkokissa... miten sinä reppana. olisi mukava jos olisit mukana, onhan tuolla aavikolla mukava käyskennellä kalsarit jalassa, eikö vain resuperse. Nyt syömään... aamiaista... tämä päivä levytetään... oletko muuten ollut koskaan täällä, tuskin.
eilenhän senssua kiinnosti nuo homppelihommat.. ,!! mitenkäs tänään.??
Numeromies numba väittää nykyään ettei tiedä mitään Vantaan Hiekkaharjusta eikä ole koskaan siellä asunut. Asia oli toisin 2,5 vuotta sitten.
656546456456
1.1.2017 16:23
Resuperse nuo asiat kannattaa esittää bucciksen portsarille, voit aloittaa tuttavallisesti taksi tero otatkopojuhanuriin, reppana... paikalliselta 7/11 saat pillimehua, resuperse, sa hiekkaharjun hammashoitola korjaa kiillevauriot,
Dejavuuu....!!!
"Juodaan oluet, minä tarjoan oluet ja pillit pellejä tarvitseville"
Kukahan noin, tässä juuri.... oliko 26.6.2019 19:19..... uhoili ja uhkaili väkivalla....???
"..... voitte tutustua seurassamme oleviin muutamaan pesäpalloa harrastavaan Kalliolaiseen rintaliivijengiin."
Lähde: SenssuChiangMai
Numeromiehen saavutukset, osa 1
654767567657
15.12.2016 16:21
Varmaan minunkin pitäisi sanoa mikä on tarinani opetus, 30 vuoden aikana useita tuhansia tunteja erilaisia luentoja, kantahenkilökunnalle ja varusmiehille, 8000 lentotuntia kaikilla mikä ilmassa pysyy...ja lentokapteenin lupakirja... joten luulen että Hanki kusipää se elämä, ellei se ole liian myöhäistä, väitteesi on yhtä harhainen kun kaikki muutkin väitteesi.
Epäilyksien jälkeen vastasi
76575675678
15.12.2016 18:11
Reseperse 30 vuoteen mahtuu mukavasti tunteja, äläpä yritä esittää viisaampaa mitä olet, reppana.
Olipa jo elite statuskin välillä...
654767567657
12.7.2016 14:04
Tulen täällä varsin hyvin toimeen, en tarvitse työlupaa... minulla on elite status.
Haiskahtaa niin paljon Amalialta, että hyh hyh hyh....
Millaisia luentoja pidit useita tuhansia tunteja kantahenkilökunnalle ja varusmiehille? Piditkö ne sieltä ilmasta käsin jossa liihotit 8000 tuntia hydrokopterilla ja säähavaintopallolla?
Karjalan kielessä seksi on keksi
Arvoisa Sensei.
Täällä oli melkein sanasta sanaan vastaava aloitus kuin tämä sinun.
Tuo KUKSAmatkailua Pattayalle aloitus on nyt kuitenkin salaperäisesti kadonnut johonkin. Miksiköhän on ja miksi kadonnut, ettet vaan taas soittanut ystävällesi modelle?
Aukaise aloituksen linkki ja nauti, sen on laatinut esikuvasi.