joka hymyilit mulle sieltä autosta silloin liikennevaloissa ku olin matkalla pyörällä töihin???? :) Jäin miettimään että olitkohan..
mutta nyt alan viimein nukkumaan. Kauniita unia :)
mutta nyt alan viimein nukkumaan. Kauniita unia :)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
No minähän se olin. Toivoinkin että huomaisit minut. Oli tosi kiva nähdä. 🙂
Oletko vaihtanut autoa?
Jotenkaan en uskonut sitä todeksi, ajattelin vaan että mun silmät näkee mitä ne haluaa nähdä kuten yleensä ;)) Olihan se kivaa joo mut lähemminkin olisi tosi ihanaa viel nähdä :)
Niin tuli mieleeni kysyä että ollaan me nähty vielä tuon jälkeen jossain? :)
En ole vaihtanut autoa. Samalla intialaisella ajelen :)
En ole ajellu autolla piiitkiin aikoihin.
ai niin taas, eihän tää mua sitte koskenu, hitaalla mennään :D
Ja näin se järki heräsi sieltä pikku kuupasta päivän töihin hoksaamaan asioita ja kaikki hyvin, tai ainakin melkein vai.
Hän kyllä tosi usei on liikkeellä kävellen tai pyörällä, joten siksi yllätyin että olikin yhtäkkiä autolla, mutta ehkä niihin pidempiin matkoihin tarvitsee autoa :D
Sivusta: onhan tuo kommentti ihan asiallinen koska aloittaja ei ole varma kuka liikennevaloissa oli. Ja kommentoija ajattelee, että aloittaja on hänen kaivattunsa. Kohteliasta on silloin ilmoittaa ettei ole ollut liikenteessä.
Kyllä mä melko varma olen koska se hymy oli niin tutunnäköinen ja suoraan kohdistettu mulle ;)
mut jotenkin itse hämennyin siinä tilanteessa, en ole oikein varma sainko hymyiltyä takaisin vain hymyilinkö vain sisäisesti ;)
Sivusta: ok! Onnea sinulle. Niinhän siinä usein käy kun tuontapaiset tilanteet tulee yhtäkkiä. Tekee jotakin hölmöä tai jähmettyy vaan tuijottamaan.
Sanoppa se!! Viimeksi jähmetyin vaan tuijottamaan mehuja kun olis varmaan enemmin kannattanut tuijottaa häntä ja niin olisin halunnut tehdäkin mutta alko ujostuttaa ;)
Missä niitä mehuja tuijottelit?
Eräässä K-kaupungin prismassa.
Oikein
Kuopio- kaupungin timantissa? Ehei, sulla väärät mehut nyt kiikareissa. Mulla meni mehut henkitorveen kun tämän luin. Taas on stalkattu hyllyväleissä. Jos on jotakin mitä haluut silmiin tuijotella nääs niin koetappa testata miten se puhelin niinku oikeesti toimii. Vaionko ihan mykkä puhelin sen omistaja. Vaioliko sittenkään timantti? Jos oli opaasi, terra tai liiteri?