Volkswagen petti Intian

Ei sittenkään pieniä halpoja autoja
https://www.cars24.com/blog/volkswagen-small-cars-india-launch/

Isoista halvoista autoista saa enempi katetta!!!
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Joo mutta myyntiluvuissa volkkariin "voi" luottaa, vai mitä trolli, VW laskee myynti- ja valmistusmääriin myös arviolaskelmat siitä kuinka monta olisi valmistanut / myynyt jos näin olisi tspahtunut??? Ja täysin nappiin laski, juuri 2 autoa enempi myi kuin Toyota, toki laskuisa mukana myös Skoda. Vai oliko Toyota sittenkin vähän edellä, mitä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ei sittenkään pieniä halpoja autoja
https://www.cars24.com/blog/volkswagen-small-cars-india-launch/

Isoista halvoista autoista saa enempi katetta!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu