En koskaan voi sinua unohtaa. Yksikin hellä hetki kanssasi, olisi ollut minulle, kuin koko elämä. Vaikka en varmaan kestäisi sitä surua, kun haluaisi paljon enemmän.
Yhdelle ruskeasilmäiselle
Anonyymi
20<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Miehelle vai naiselle?
Miehelle
Millaiselle miehelle?
Yhdelle, johon rakastuin kovin.
Tuossa ei tunnisteita ole. Laita kunnon tunnisteet molemmista
Hän torjui minut, ehkä siitä voi tunnistaa. Vei sydämeni kuitenkin ikuisiksi ajoiksi.
Torjui. Miten? Torjuitko sitä ennen hänet ja hänen seksuaalisen halunsa sinua kohtaan? Es mes Viestittelyssä
En ole koskaan torjunut Häntä mitenkään.
Milloin näimme?
Hei sinisilmä tähdenlento, mikset sinä koskaan pyydä mitään? Antaisit nyt minulle edes tilaisuuden ymmärtää (vaikka) väärin ja tyrkyttää, eikä sen niin kauhean surullista kai tarvitsisi olla..?
Kenelle tämä on suunnattu? Nainen/mies, onko muita tuntomerkkejä?
En halua muille kertoa liikaa. Tämä palstakin on ahdistava.
No se oli kyllä miehelle, eikä aloittajalle, suunnattu - ja aloituksesta arvasi jo että sekin oli naisen kirjoittama.
Ajatuksena että elämässä harvoin saa mitään haluamaansa pyytämättä.
Mihin asioihin liittyviä tuntomerkkejä haluat? Mistä sinä tunnistaisit itsesi? (kaikki kai ovat ainakin omasta mielestään fiksuja ja filmaattisia, ja ainakin puolet ovat pitkiä ja tummia jne.)
Opettavainen analyysi keskustelusta... Oletko kenties Yp?
? Ei kai siinä kauheasti analyysia ollut?
Ja sorry, en ole Y.P., enkä Yp tai ylläpitäjä tms.
Viime ajat ovat olleet ahdistavia. Sinä tosin olet ainoa syy jonka vuoksi olen jaksanut. Siitä huolimatta nyt on patterit tyhjät.
Olet silti ihaninta mitä elämässäni on ollut reilut kolme vuotta.
Toivottavasti joskus...
Oletteko tunteneet kolme vuotta?
Vähän yli...
Okei, me emme ole kuin vasta äskettäin kohdanneet.
No mitä vielä roikut, vaikka torjuttu.