Vanha Kempin valovirta miggi kyseessä. Käytännössä voi sanoa että ei syötä lankaa, mutta aikansa kun liipasinta painelee (naksuu kyllä aina kuuluvasti) saattaa syöttömoottori pyörähtää aavistuksen, joten aivan pimeä se ei ole.
Kosketushäiriö jossain liittimessä tuli itselle ensimmäisenä mieleen ja varmaan pitää puhdistaa niitä varmuuden vuoksi ja katsoa vaikuttaako.
Muita neuvoja vian etsintään?
Super Kempomat langansyöttömoottori temppuilee
Anonyymi
1
379
Vastaukset 1
- Anonyymi
Googlella löytyy, mitä seuraavaksi?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "4161991- 1801475
- 1491467
- 1231366
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh291166Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.238917- 113907
- 65739
- 26675
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i124655