Olemme kolme siroa ja kaunista rouvaa, emme vapaita, mutta se asia ei ole ongelma. Kesälomamme alkoi 01.07 ja sitä on 5 viikkoa. Jos olet 16- 20vuotias mies, olet kohderyhmäämme. Aiomme kantaa kortemme kekoon hyvän asian puolesta ja harrastaa seksiä mahdollisimman monen poikuudesta kärsivän kanssa. Emme ole nirsoja ulkomuodon suhteesi, hyvät käytöstavat riittävät.
Poistamme poikuutesi.
Anonyymi
17367
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 35 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Minkä ikäisiä olette ? Vai voiko / saako tuota edes kysyä ?
Terve,
Itse olen 20-v kundi. Hyväkäytöksinen, extrovertti ja tasapainoinen kaveri. Kiinnostaisi kyllä kovin tuollainen. Miten voisi ottaa yhteyttä? :)
-Markus
Pelkkää paskapuhetta tällanen! Lopettakaa nyt perkele se seksin tyrkyttäminen, kyllä kokematon mies seuraa löytää jos on löytääkseen!
T: 30-vuotias kokematon mies
Nämä naisten tarjoamat poikuudenpoistopalvelukset ovat pelkkää kusetusta. Tuskin tämänkään viestiketjun aloittaja on edes nainen.
Jos olisivat tosissaan, jättäisivät yhteystietonsa!
Vai mitä aloittaja? Voisitko selittää, mikset liittänyt mukaan mitään yhteystietojasi?
Tämä on keskustelupalsta, ei mikään treffiseuran hakuun tarkoitettu. Olisko nuo rouvat tavanneet ohjeet tarkemmin.
Hei mistä päin olette:)? täällä kanta-päijät hämeen maisemista kokematon kundi vailla naisen kosketusta ^^
Missä päin vaikutatte?
Täällä aika moni tuntuu saavan kiksejä hyväuskoisten toiveiden elättelystä.
Mäkin olin joskus hyväuskoinen.
he vaikuttavat helsingissä. hienot leidit. nyt teillä karvakourat mahdollisus ruiskuttaa siemennestettä kyseisten leidien haarukoihin ovatkin jo koivet levällään ja pillut ammollaan odottamassa kunnon lastia.
Mummotunnelista niitä löytyy.
Onko 16-20 -vuotias poika muka mies?
Kuka uskoo tällaisiin juttuihin? Kolme kaunista rouvaa?
Mulle riittäisi yksikin nainen jolla haluja jakaa kokemusta nuoremmalle:)
"Kuka uskoo tällaisiin juttuihin? Kolme kaunista rouvaa?"
Ei kukaan, menee ihan överiksi tällainen kusetus. Siksi tajusinkin heti että tämä on trolli.
Tuossa naapurimökillä käy aika kuhina. Siellä kolme naista harrastavat seksiä poikasten kanssa. No kaipa ne ovat 18 v. jo, kun tulivat autolla. Eli ei tuo mitään ihmeellistä ole, onhan noita.
Missäs tämmöinen mökki sijaitsee?
eiköhän nuo anonyymi kirjoittajat ole palstan pitäjien satuja !!!