Jostain syystä syntyy sellainen tunne. Aistin tällaisia herkästi ihmisistä, jotka ovat tavalla tai toisella läheisiä. Tuleva vaimosi on varmasti rinnallasi tukena.
Voitko huonosti
Anonyymi
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Hieman oli hankalaa eilen. Se kuuluu elämään. Tiedän että sen voi aistia.
En tarkoita vain eilistä vaan pidempää aikaa, kevättä ja kesää. Sanoin nyt, koska vetäydyn, en ole viitsinyt aiemmin. Hyvällä sanon. Pidä huoli.
Sinulla on hyvä tunto-ja hajuaisti. Palstaltakin herkästi aistit miten muilla menee. Onko kyky ollut ihan lapsesta asti vai kehittynyt vasta myöhemmällä iällä? Oletko hyödyntänyt tuota taitoa jo elämässäsi toimimalla oraakkelina tai ennustajana tai selvännäkijänä?
Olet varmasti kovasti himoittua seuraa kun kaikki haluavat tietää, että mitähän nyt on aistittavissa ja miten heillä mahtaa mennä.
Tuskun aistimuksesi ovat koskaan harhaan menneet.
Usein osuu aika oikeaan, se on vahvuus ja herkkyys samaan aikaan, ei aina helppoa. Tämä on vain tapani olla ja elää, avoimena intuitiolle ja jotakuinkin sovussa itseni kanssa.
Hyvä jos ohikiitävää, kokonaisvaltaista ryhtiliikettä suosittelen, ja mene sinne minne kulutkin ja pysy siellä ettei karkaa käsistä sekin onnen murunen. Haalenee haalenee ja sen huomaa.